Wpis z mikrobloga

Jak sobie pomyśle ze kiedys w wyborach postawiłem krzyżyk na Korwina to obecnie nie jestem w stanie tego rozchodzić. Namówił mnie do tego kolega, który gadał o obniżeniu podatków i ze oni są tacy wolnościowi. Właśnie widać wolnościowe podejście konfy - tfu na nich.

#bekazprawakow #tvpis #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
@scala_dev: Głosowałem na Korwina i jego partyjki chyba z 15 lat w każdych wyborach xd
Zmieniło mi się w ostatnich prezydenckich, ale to tylko dlatego że wystawili Bosaka. Jakby był Korwin to pewnie znowu bym na niego zagłosował. Tak silne jest to uzależnienie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 75
@scala_dev ja się naczytalem w necie jaka to jest super partia a potem się #!$%@?łem że dostają 1%, miał kontrowersyjne poglądy no ale gospodarka najważniejsza xD
  • Odpowiedz
@smutnebartosze: kiedyś łatwo było się nabrać bo nie byli nawet w sejmie to krzyczeli tylko o obniżaniu podatków, a po wejściu zostało zweryfikowane że interesuje ich tylko obniżenie wolności Polaków a nie podatków
  • Odpowiedz
@StdPtr Oprócz tego będąc młodym człowiekiem, nie bierzesz pod uwagę złożoności życia, tego jak skomplikowane są różne ludzkie historie. Łatwo jest brać do siebie populistyczne hasła, gdy przyswajasz je bezrefleksyjnie nie mając punktów odniesienia. Na szczęście, z biegiem lat zaczynasz rozumieć, że świat nie kręci się wokół Ciebie.

Zauważasz, że tamten nie jest biedny z lenistwa, tamtego nie trzeba j*bać bo woli chłopców, a tamtej wyganiać z kraju bo ma jakiś inny
  • Odpowiedz
@podjad3k: a to że w początkowej fazie popierali działania rządu i wzywali do stosowania się do ograniczeń, a dopiero jak prawdziwe szury oburzyli się na szczepionki pod publiczkę? (Mimo że większość ich członków była zaszczepiona a zapytana o to nabierała wody w usta np. Brkowicz, Dziambor, Bosak i inni XD)
  • Odpowiedz
Korwin to tylko część Konfederacji jakby co, ale gdzie to podejście teraz widzisz? Jest z nami w pokoju?


@podjad3k: Nie ma, bo wolność wyszła z Konfy... kiedy #!$%@? od siebie osoby najbardziej do wolnościowców podobne - chociażby pokroju Dziambora ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@podjad3k braun, panasewicz, korwin - nie widzisz ich powiązań z rosja?

Mencfel - katotalib ograniczający wartość

Godek - ograniczanie wolności kobiet, jedynka konfy na Mazowszu TFUUUUU
  • Odpowiedz
@scala_dev: Żaden wstyd być naiwnym za młodu. Wstyd to być starym chłopem po trzydziestce i dalej wierzyć, bądź aktywnie wspierać te dyrdymały, jak co niektóre kwiaty emigracji wykopowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to że w początkowej fazie popierali działania rządu i wzywali do stosowania się do ograniczeń, a dopiero jak prawdziwe szury oburzyli się na szczepionki pod publiczkę? (Mimo że większość ich członków była zaszczepiona a zapytana o to nabierała wody w usta np. Brkowicz, Dziambor, Bosak i inni XD)

@StdPtr: nie przypominam sobie by kiedykolwiek popierali lockdowny... sam to wymyśliłeś czy masz jakieś dowody swoich urojeń? Kto się czym szczepił mnie
  • Odpowiedz
a to że w początkowej fazie popierali działania rządu i wzywali do stosowania się do ograniczeń, a dopiero jak prawdziwe szury oburzyli się na szczepionki pod publiczkę?


@StdPtr: o #!$%@? serio tak było? jakiś link poproszę będzie wielkie oranie fanów doktora memcena
  • Odpowiedz