Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam nazwy konta Bezrąka, ale wypowiem się jasno.

Na pewno nie kupię PPV dla federacji gdzie walczą recydywiści, sutenerzy i tym podobne ścierwa jak Patryk Masiak "BU". W czasie konferencji stawia chłopa przed faktem, że dzisiaj oddaje mu kasę, bo wiadomo co, a łańcucha chyba nie chce stracić. Chyba zdajecie sobie sprawę, że majątek spółki i osoby prywatnej to osobne byty. Federacje raczej nie są działalnością gospodarczą.

Dopiero co się kajał, że się resocjalizuje i opresyjne państwo uniemożliwia mu podjęcie legalnej pracy, a dodatkowo ma dzieciaka na utrzymaniu. Ja tylko przypomnę, że Prime z tego co pamiętam też miało problemy finansowe po ostatniej gali i Tomaszu Bezrąk byłbyś w dokładnie tej samej sytuacji ;) Nachodzony przez wielokrotnego przestępcę z oczywistymi aluzjami w kontekście spłaty zadłużenia lub jego braku.

Możecie pomyśleć, że i tak nie kupię PPV i srał mnie pies, ale jednak wierzycie, że ludzie kupią i gala się zwróci. Ja na pewno nie dołożę ani złotówki do wypłaty tego bandyty. Te pieniądze może spożytkować na nielegalny proceder i dalej je mnożyć z zagrożeniem dla życia i społeczeństwa.
#famemma #primemma
Thiocomaster - Nie pamiętam nazwy konta Bezrąka, ale wypowiem się jasno.

Na pewno ni...
  • 17
@Thiocomaster: jedyny legalny sutener na Pomorzu posiadający uprawnienie do prowadzenia legalnej działaności gospodarczej zajmującej się handlem.

Czasami mówi, że Kasjusz dobrze czuje się w słowie w on sam w handlu
szczerze ? to lepiej ze go tak "nastraszyl" to bedzie wiedzial ze jak nie odda to go cos czeka... niz jak ma sie czuc bezkarny z kasa w kieszeni. Tu fist universe porazka organizacyjna brak kasy brak wyplat, a z drugiej strony flexuje sie naszyjnikiem, wystawne zycie na ig i ciagle wspolprace jakie dostaje jako influ.


@sssstyk: czyli bandyci bandytom bandytami. Problemem jest całe to zjawisko i jego popularyzacja.
@Thiocomaster: warto zaznaczyć, że ta trójmiejska prujdupa nie #!$%@? takiej krzywej akcji na wizji. Pierwszy raz zastraszał telefonicznie młodego muranskiego przez telefon na rundkach.

Frajerzyna łasa na kasę z walk jest tak glupi, że gra nietykalnego publicznie, robiąc tego typu akcje. Nie podumał, że takim odpałem, pierwszym czy drugim kieruje na siebie wszystkie organy ścigania, które bacznie obserwują poczynania wszystkich pseudocelebrytow . Oczywiście egzekwowanie długów e ten sposób nie odbywa się