Wpis z mikrobloga

#przegryw
chłop ma wierną, ładną dupę a ją poniża i wyzywa bo mu się ubzdura w głowie coś, czasem nawet nie wie czy prawdziwe czy nieprawdziwe
i czasem ma wyrzuty sumienia ale i tak do tego wraca, co za patologiczny schemat
co wy wiecie o prawdziwym przegrywie, deficyt empatii i niepanowanie nad emocjami to się nazywa przegryw, człowiek musi rozkminiać każdy ruch w życiu żeby nie wpakować się w smród

chyba poszukam ruchania na boku żeby trochę się wyżyć i wyładować z frustracji, bo serio czasem mi szkoda jej po prostu bo to dobra jest kobieta i ją kocham, a już mi odwala od jednej dziury chyba i może dlatego jestem taki niedobry
  • 54
  • Odpowiedz
  • 0
@Cre1q: bez kitu nie wiem czy by się nie przydał xD czy takie aspołeczne zachowania, socjopatyczne, idzie naprawić powiedzmy jak ktoś ma chęć to zrobić?
  • Odpowiedz
@NoDayzOff powiem ci tak, wszystko idzie naprawić, podstawowe czynniki które to zapoczątkują to świadomość problemu oraz szczera chęć naprawy.

polecam ci udać się do psychoterapeuty, jeśli podasz miasto to nawet ci mireczku poszukam o odpowiedniej specjalności jutro ponieważ musisz iść do specjalisty, odrazu na pierwszej wizycie możesz zapytać go czy widzi sens wizyty u psychiatry
  • Odpowiedz
@NoDayzOff: No ja też. I generalnie obserwowałem siebie od dłuższego czasu i stwierdziłem u siebie chad. Poszedłem do psychiatry i powiedziałem że męczę się sam ze sobą i to podejrzewam i dostałem dekapine. Od piątku jak na niej jestem nie mam żadnego skoku nastroju.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xeni323: jasne, jak ktoś konkretny to bez problemu. dzięki stary, wiesz to są takie błagalne krzyki, mi nie jest z tym dobrze, ja wiem, że albo mnie ktoś ogarnie albo z wiekiem będę coraz bardziej podły, już coraz mniej empatii we mnie i w sumie nawet jak wykazuje zrozumienie w 90% czasu do niej, to zawsze prędzej czy później wybuchnę i jest wyzywanie od najgorszych, grożenie że rozwale coś w domu
  • Odpowiedz
@NoDayzOff http://centrumpszczyna.pl/ rybnicka 47a Pszczyna

mają tam wielu specjalistów od zwykłego psychoterapeuty przez seksuologów traumatologow etc

sam tam uczęszczam i mega dobrze mi dobrali terapeutę - pamiętaj aby nie bać się mówić wszystkiego terapeucie bo póki nie zagrazasz sobie albo innym to obowiązuje go tajemnica zawodowa...

gdybyś chciał popisać poprostu poradzić się albo dowiedzieć jak wygląda taka wizyta to pisz PW smialo
  • Odpowiedz
@NoDayzOff: można ale nie powinno się. ja nie czuje większej potrzeby. Raz z vaporyzatora pociągnąłem. Miałem jakieś 20 kobiet w swoim życiu z którymi chciałem se układać życie ale żadna nie była tego w stanie znieść bo jeszcze wtedy nie wiedziałem co mi jest z głową.
  • Odpowiedz
  • 1
sam tam uczęszczam i mega dobrze mi dobrali terapeutę - pamiętaj aby nie bać się mówić wszystkiego terapeucie bo póki nie zagrazasz sobie albo innym to obowiązuje go tajemnica zawodowa...


@Xeni323: haha no to jest dobra rada, nie no nikomu ja tam nie zagrażam, przemocy fizycznej nie ma wiadomo, gdyby była to już bym się sam odciął bo tego bym sobie nie wybaczył, granica nieprzekraczalna
dzięki mordo serio doceniam i tobie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cre1q: no to ja właśnie z tą chce ułożyć życie sobie, gdyby to była taka serio byle jaka to pół biedy, ale no nie jest
dzięki stary tobie też bardzo, to mi daje nadzieje, teraz serio nie ma już 3-4 dni bez moich odpałów

ja palę nałogowo więc raczej nie zrezygnuje, ale to akurat nie przez to mi odbiło, to mógł być jakiś tam mały czynnik dodatkowy jak już
  • Odpowiedz
@Cre1q oj ja miałem 5 dziewczyn z którymi chciałem życie układać, dwie się zweryfikowały uprawiając sport a dokładniej skok w bok, reszta poprostu nie wytrzymywały moich humorkow i zamiast podejść wziąć na rozmowę ze kurde może się warto za to zabrać, pomóc jako swojemu partnerowi to wolały #!$%@? także ta jedyna przyjdzie w swoim czasie
  • Odpowiedz