Wpis z mikrobloga

@Valhalla159: Cał wykop #!$%@? nowym stadium polaryzacji, teraz jak coś powiesz o tej "julce" to zaraz jesteś konfiarzem i wrogiem takim jak pis.
A być może o to pisowi chodzi? żeby konfe odzielić od opozycji? czy nie byłoby im to na rękę? Myślcie ludzie
@m-mmmm_marysia: konfa jasno stawia sprawę proste i niskie podatki, koniec z rozdawnictwem, uległością wobec głupich pomysłów unii, ograniczanie wydatków państwa, silna armia. Opozycja totalna co chce? Gowno, bo będzie dalej to samo, nie zlikwiduja ustaw pisu, nikogo nie osądza za bezprawne lockdowny, wiele się zmieni tylko na stolkach rodziny znajomi PiSu będą zastąpieni na rodziny i znajomych po
@Morduchna: konfa to się skupia na walce z bardzo dobre asymilującymi się uchodźcami z Ukrainy, wprowadzaniem katotalibanu, walce z lgbt, na ruskiej propagandzie i jakichś prowokacyjnych memicznych happeningach żeby zwrócić na siebie uwagę, a nie na prostych i niskich podatkach xD

Będziecie głosować na Konfę to #!$%@? zobaczycie a nie niskie podatki bo PiS im na to nie pozwoli, za to chętnie będą wprowadzać prawicowy zamordyzm światopoglądowy bo to bardzo pasuje
@szuwarek-mini klasycznie widzę, konfa wspiera PiS w urojonych umysłach wykopków, bo nie robi nic wbrew swoim ideałom. Te marsze to wiece wyborcze i tylko debil tego nie dostrzeże. Nie wiem jak ty, Janp nie chodzę do ludzi którzy którzy mi plują w twarz na codzien, bo mam inne poglądy. Kto wspiera PiS, najlepiej widać w czynach. Czyni w sejmowych głosowaniach, gdzie PO KO, Lewica i wszyscy INNI PRÓCZ KONFY, Głosują za ROdawnictwen..