Wpis z mikrobloga

@piter_loe: nawalona to ona byla,to bylo ewidetnie widac,natomiast siwy na jej uwaleniu chcial wzbudzic litosc a w zasadzie chcial uzyskac donejta ale i rowniez pokazac ze wylal sie hejt na biedna lysiejaca dziewczynke - chyba zapomnial na czym glownie polegaja ich lajwy - morze hejtu nie tylko w stosunku do widzow ale przede wszystkim w stosunku do bezdomnych -BEZDOMNYCH...to sie samo komentuje.Ona niebawem bedzie plakac za wszystkie swoje klamstwa i wypowiedziane
  • Odpowiedz
  • 1
@Trytokiss: Tak, Kurzątkowski zrobił z niej niewolnicę. Ona wszystko robi za niego jak sam powiedział. Zamiast ją chronić to zasłonił się nią jak tarczą, też sam to powiedział. Wystawił ją na wszystkie nieprzyjemności związane z obecnością w internecie ukazując jej twarz i jej słabości. Nakazuje jej żyć jego starczym życiem, nie jej własnym. On nie ma przyjaciòł więc i ona nie ma prawa mieć nawet znajomych. W tym chorym
  • Odpowiedz
@piter_loe: wydaje mi sie,ze ona doskonale rozumie w jakim polozeniu aktualnie sie znajduje,jednak jest tez swiadoma tego ,ze nie ma ucieczki.musi w tym tkwic.gdyby miala odrobine rozumu to powstrzymalaby sie od komentarzy na temat bezdomnych i widzow - opluwania,obrazania,wywyzszania sie...zostalo jej jedyne wyjscie - dobrze omotac siwego zeby cos jej zostalo z tej pracy u niego ,mam na mysli dach nad glowa i jakis hajs,inaczej czeka ja ulica - na co
  • Odpowiedz
  • 1
@Trytokiss: Tak, jest napewno bardzo od niego uzależniona, dach nad głową, jedzenie. Jednak to za mało aby być szczęśliwym w tym wieku więc rekompensuje to sobie wywyższaniem się nad innym. Kurzątkowski ją zmanipulował. Tak, oby to się szybko skończyło, trzeba w tym pomòc. Trzeba o tym pisać na forach aby wyszkiwarki pokazywały komentarze. Komentarze na YouTube są dla wyszukiwarek internetowych niestety niewidocznne.
  • Odpowiedz