Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, czy wam też pobrało w ostatnim czasie niecałe 15 złotych z konta za rzekomo Telegram Premium? Mojej mamie przed chwilą pobrało, jako nazwa sprzedawcy jest wpisane Telegram Premium, kraj to AU, a w miejsce miasta sprzedawcy jest wpisanych jakieś 12 cyfer po znaku +. Wiem tyle, że to nie jest opłata od prawdziwego Telegrama, bo Telegram Premium kosztuje niecałe 18 złotych a pobrało niecałe 15. #telegram #telegrampremium #scam #oszukujo #oszustwo #kradziez #polska
  • 6
@ptt_: tyle to i ja wiem, tylko ciekawi mnie czy to jest jednorazowy przypadek czy może to jest jakaś plaga scamów w sensie że jest dużo więcej osób którym ta sama osoba zakosiła hajs w ten sam sposób
@ptt_: no trzymaj mnie, znowu próbowali pobrać 2 razy pieniądze. Teraz to już jest więcej niż pewne ze to nie jest prawdziwy Telegram bo normalnie nie próbowaliby pobrać za jedna subskrypcje 3 razy, a poza tym nie wiedziałem co to jest Telegram Premium aż do dzisiaj. W dodatku Telegram jest rosyjski, a kasę pobiera ktoś z Australii w dolarach australijskich. Wspomnę też że moja mama nie jest do końca nauczona into