Wpis z mikrobloga

eh ludzie mnie #!$%@? (_ )

dzwoni do mnie jakaś ciotka z jakiejś wsi pod warszawa, która raz w życiu widziałem i wkręca mi żebym jej syna zatrudnił do pracy bo taki wykształcony młody.. a pracy nie umie znaleźć.. a u mnie zarobił by dużo ojro

na nic tłumaczenia jej że nie potrzebuje studenta po geografii czy czymś tam.. bo mam swoich pracowników.. a jak już to przyjmuje ludzi z branży którzy znają się na rzeczy.. z oburzeniem rozłączyła się i zadzwoniła do mojej mamy że cham jestem bo nie chce jej synalka przyjąć..

#zrodzinatotylkonazdjeciu #coolstory #dobryszef
  • 71
  • Odpowiedz
@bslawek: Czym w ogóle ta twoja firma się zajmuje? Bo widziałem wiele razy wpisy pod tagiem #dobryszef a jakoś nigdy nie dotarłem do tej informacji (bo nigdy jej nie szukałem ale nagle mnie tknęło :D)
  • Odpowiedz
@bslawek: To dla Ciebie chyba ludzie po fizyce bardziej by pasowali i po jakichś kursach montażowych, bo pamiętam jak znajomy miał pracę magisterską, gdzie ulepszali wydajność systemów solarnych. :D
  • Odpowiedz
@juz_tu-bylem: wszystko zależy jaki masz ten dom.. a odwierty zależą od podłoża i wielkosci działki, bo mozesz ułożyc rury na szerokosc działki i wtedy nie trzeba kopać głeboko
  • Odpowiedz
@juz_tu-bylem: Kiedyś (w wakacje) ktoś (prof.) mówił, że chciał takie u siebie zrobić ale gdyby nie dotacje unijne nikogo nie byłoby na to stać - bo koszty inwestycyjne są ogromne, koszty eksploatacji niezerowe a założenie o 15 letnim okresie bezawaryjnej pracy to mrzonka.
  • Odpowiedz