Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki, przepracowałam ostatnie dwa lata jako operator maszyn w branży spozywczej. Praca na produkcji szczerze mi się spodobała. Chciałabym iść w tym kierunku dalej, z jednym ale-chcę pracować jako koordynator ludzi/team leader, planista produkcji lub osoba z kontroli jakości. W tej pracy proponowali mi kurs jako kontroler jakości, jednak okazało się, że po przeprowadzce firmy moje stanowisko przestało by istnieć, bo nie potrzebują ich aż tylu... Dlatego postanowiłam na własną rękę poszukać jakiegoś dobrego kursu. Pytanie brzmi czy jakbym zrobiła kurs czy to na planistę produkcji czy na kontrolę jakości, to bez wykształcenia wyższego znajdę pracę? By zdobyć doświadczenie jestem w stanie się przeprowadzić, a nawet pracować za najnizsza by się przyuczyć( ͡° ͜ʖ ͡°) #szukampracy #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
@marzeniec: ja tam nie mam kursu ani wyższego wykształcenia i pracuje w kontroli jakości. Na czym moja praca polega? Na sprawdzaniu czy komponenty są zgodne z rysunkami technicznymi, czy detale zamawiane z katalogów producentów są zgodne z ich opisami no i czy to wszystko ma wymagane dokumenty jakościowe. Chcieliśmy żeby firma opłaciła nam takie kursy żebyśmy mogli zobaczyć jak to wygląda gdzie indziej ale szkoda im kasy więc jak tylko się
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki, a tak zapytam jak aplikowałeś na to stanowisko, to sprawdzali twoja wiedzę odnośnie rysunku technicznego? Tzn dawali Ci gotowy produkt i pytali o opinię? Czy na przykład mówili, że cię od razu przeszkolą i dadzą te minimum tydzień na naukę?
  • Odpowiedz