Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: Mi się wydaje, że przeprosił dla świętego spokoju, żeby się lewicowe klauny od niego #!$%@?. A to co on naprawdę myśli, i kogo popiera to pewnie nie dowiemy się nigdy, a nie chce mi się wierzyć, że taki Marciniak nie wiedział gdzie jedzie tego 29 maja, i jaka partia za tym stoi. Także spokojnie
  • Odpowiedz
  • 11
@BadSebastian: jak za komuny. Każdy myślał po swojemu ale tańcować musiał jak partia każe. Jeśli w przyszłości będzie można czytać w myślach to będą się sypały wyroki za myślozbrodnie
  • Odpowiedz
@Matpiotr: @BadSebastian nie ma bata, aby Marciniak nie wiedział czym jest Konfederacja, a tym bardziej kim jest Mentzen. Sam Mentzen nie będzie miał do niego żadnych pretensji, bo wie, że Marciniak zrobił to tylko po to, aby się lewactwo od niego odwaliło, zwłaszcza na kilka dni przed najważniejszym meczem w sezonie.

Na tej konferencji brali udział przedsiębiorcy i znane postaci z całej Polski. Atak w Marciniaka był wycelowany specjalnie
  • Odpowiedz
jak za komuny. Każdy myślał po swojemu ale tańcować musiał jak partia każe. Jeśli w przyszłości będzie można czytać w myślach to będą się sypały wyroki za myślozbrodnie


@Benn: To mi przypomina książkę 1969 Georga Orlando. Nie czytałem jej, ale tak ją sobie wyobrażam #pdk
  • Odpowiedz