Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Cześć Kochani ! Wrócił HP co prawda jakiś szitowy pseudosezon, ale oto i ja jestem - obiecuję, że w formie.

Na starcie radość z tej patolówki Julci i uderzająca różnica między jej IQ i Mauro XD.
Blondyno Latryno się zestarzał paskudnie w tym zaroście, wtedy był taki uroczy - a to tylko 3 lata, wg mnie na minus.
Nany nigdy nie zdzierżyłem za bardzo, ale jak widzę te fochy i miny jakby ktoś nasrał pod nosem, to wracają mi drogie emocje bo sentymentalne, a związane z niechęcią do 4 sezunu.
A Julkę tyle razy podpisują co mówi, że już samo to beka XD
Trochę chyba flaki to wszystko będzie, ale posiedzimy. Wybaczcie bo mam zaległości - będę aktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@alabamaworley: Jakby działała strategicznie to w swojej edycji wróciłaby do Hotelu z Gjaczem, bo tylko z nim miała szansę na finał. Uroiło jej się, że ma szansę wygrać, że ma branie w hotelu, a nikt jej nie chciał i tyle było Julki. A mówi tragicznie, przecież trudno to wytrzymać, ja odpadam
@bystrawoda: Strategicznie w edycji all stars miałam na myśli. Kurde ja jak oglądałam 2 to dziwiłam się, że tak długo z nim wytrzymała, ja dla żadnej strategii bym nie siedziała z takim toksykiem XD wiec dla mnie mega zaplusowala wyrzucając go - dobrze dla jej zdrowia psychicznego, grupy i żeby mu nos utrzeć.