Wpis z mikrobloga

Jprld na glownej komentarze antyukrainskie, porownujace Ukraincow do smieci po 80 plusow xD

Wprowadzenie wykopu 2.0 przepedzilo z tego portalu inteligencje na powaznie xD

#ukraina #wykop

Ten portal zdechl. Moglem nie zakladac nowego konta. Cud, ze jeszcze ktos tu sie chce reklamowac na tym proruskim #!$%@?.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 3
@56632: prezydent Chorwacji powiedzial, ze "Chwala Ukrainie" jest bede I w ogole brzydko tak mowic. Onucki urzadzily sobie nienawistna orgie w komentarzach.

Ale tak jest w kazd znalezisku nieprzychylnym Ukrainie - sped proruskich nie wiem, botow, idiotow, #!$%@? wie co to za kacapskie robactwo.
  • Odpowiedz
Ten portal zdechl.


@Returned: Podtrzymuje go przy życiu słabość innych. Po wersji 2.0 przez jakiś czas przerzuciłem się na hejto, ale tam też zaczęli tolerować onuce i trolii, przy aplauzie społeczności i obecnie prawie tam nie zaglądam. Reddit jest spoko, ale brakuje mi tagu ukraina, gdzie byłbym na bieżąco z ważniejszymi wydarzeniami.
  • Odpowiedz
  • 2
@puszkapandory: dokladnie.

Na hejto admin niestabilny emocjonalnie nie radzi sobie z krytyka. O Bialku mozna wiele powiedziec, ale do krytyki podchodzi profesjonalnie, czyli zlewa ja a potem jeszcze leje wode I nic z tego nie wynika. Jak na rasowego korpoprezesa przystalo.

Z drugiej strony reddit, a juz w ogole r/polska zbyt lewackie dla mnie. I mowie to jako osoba, ktora gardzi konfa, pisem, wszystkim, co prawackie w tym kraju.

To jest
  • Odpowiedz
Z drugiej strony reddit, a juz w ogole r/polska zbyt lewackie dla mnie. I mowie to jako osoba, ktora gardzi konfa, pisem, wszystkim, co prawackie w tym kraju.


@Returned: No nie, z tym się nie zgodzę. Akurat polityka i dyskusja jest tam na poziomie na którym wykop nigdy nie był. I to pomimo widocznego spadu z wykopu. Lewactwo zauważalne ale już nie tak jak kiedyś.

Na hejto admin niestabilny emocjonalnie nie
  • Odpowiedz
  • 1
@puszkapandory: bany to tez nie jest odoowiedz. Banowac za poglady to troche slabo. No chyba, ze mamy do czynienia z perfidnymi manipulacjami tak jak teraz na wykopie z pisowska i dziwnym trademark ruska propaganda jednoczesnie. Swoja droga ciekawe z czego ta korelacja wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: o to to. Ja wiem, ze wykopki jeszcze przed 2.0 mialy mieszane uczucia co do Ukraincow, ale mimo wszystko jednak mieszane. Nie skrajnie negatywne. I to jeszcze w czasach wzglednego pokoju, gdzie temat status Ukrainy nie byl tak drazliwy. Teraz jest kurde obrzydliwy chaos. Bez cienia watpliwosci Ukraina stala sie ofiara ataku szalenca I jego fanatykow, a na wykopie wyciagane sa wszystkie mozliwe brudy, jakie sie tylko da na Ukraincow
  • Odpowiedz
Jprld na glownej komentarze antyukrainskie, porownujace Ukraincow do smieci po 80 plusow xD


@Returned: Nie ma to nic wspólnego z nowym Wykopem. Pół roku temu mówiłem że tak będzie.

Na Wykopie z Ukraińców zrobiono robocopów, jak z papaja tuż po jego śmierci. Teraz masz falę UkrainaGMD.

Jedyne co możesz z tym teraz zrobić, to ignorować temat, dopóki się nie znudzi. Ale tak też nie będzie, bo kolejni kretyni będą pisać takie
  • Odpowiedz
Wprowadzenie wykopu 2.0 przepedzilo z tego portalu inteligencje na powaznie xD


@Returned: a ty jak widac zostales ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest pare konkurencyjnych miejsc gdzie bedziecie sobie wspolnie mogli mowic, ze po zamknieciu oczu problemow nie ma bo nie widac i jest super
  • Odpowiedz
@Returned Mam tu ładnych parę lat konto i też mi żal na to patrzeć. Był to kiedyś wartościowy portal. Teraz szambo i ruska propaganda . Machnął bym na to ręką , ale brak sensownej alternatywy .
  • Odpowiedz