Wpis z mikrobloga

Mam już 4 lata poco f1 i bateria klęka, to wymieniłbym na coś innego. W zasadzie zależy mi na baterii i tym, by się nie ciął. Myślałem nad poco f5 (ok. 2k), ale w zasadzie chyba podobny wydajnościowo bedzie poco f3 (jest na promce za 1.1k. Martwi mnie to, że on produkowany był 2 lata temu. Bateria w takim leżaku dostaje po dupie przez ten czas? To ta promka: https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/680503 #telefon #telefony #xiaomi #kupnotelefonu #jakitelefon #poco
  • 3
  • Odpowiedz
@becvvv: Ten model schodzi jak ciepłe bułeczki więc wątpię aby to był jakiś leżak długi w magazynie. Sam celowałem w F3/F4 ale jednak już się szarpnąłem na F5 w wersji 12gb ramu żeby na te 4-5 lat stykło (przesiadka z Xperii xz1 compact) no bo to też kwestia aktualizacji i systemu i zabezpieczeń.
  • Odpowiedz
@becvvv: 70 sztuk poszło. Jeśli chodzi o snapa 870 to w tej cenie dobra opcja na tle konkurencji od Realme, Motoroli czy głównej serii xiaomi. Aczkolwiek ja bym teraz nie brał modelu z mniej jak 8gb ramu jeśli nie zmieniam tak często telefonu.
  • Odpowiedz