Wpis z mikrobloga

mireczki pomóżcie mi w sprawie sercowej!!!

otóż mój #rozowypasek (lat: 23, faza cyklu: lajtowa) powiedziała mi poprzez Skype około 15 minut temu, że UWAGA:


nie jestem tego pewien, ale wydaję mi się, żę nie chodzi jej o fizyczną odległość, być może jest to jakiś skomplikowany system metafor i przenośni.... skąd mam wiedzieć co miała przez to na myśłi?!?!?11


pomóżcie proszę!!
  • 16
  • Odpowiedz
@gtk90: No zrób coś mega romantycznego na walentynki, np. uciułaj od znajomków jakieś 400zł i zabierz ją na YOLO wycieczkę do Paryża :l
  • Odpowiedz
@gtk90: Sztuczne wynajdywanie problemów żebyś czuł się winny i starał bardziej, albo ma kogoś na oku i szuka pretekstu żeby Cię spławić. Ciężko po jednym zdaniu stwierdzić. Może chodzić o wszystko i o nic.

Pogadaj szczerze i otwarcie o co jej chodzi, bez krzyków, fochów i nerwów. Szczera rozmowa to jeden z filarów związku.
  • Odpowiedz
@gtk90: generalnie zgadzam się z @MooSK, chociaż może poza kwestią "pierścionków" (aczkolwiek przyznam, że kwiatki od czasu do czasu bez okazji są bardzo miłe ;)). chodzi o wspólnie spędzony czas - może zacząłeś go poświęcać w większym stopniu komuś/czemuś innemu, a ona czuje się w pewnym sensie "zagrożona" i boi się, że to rozwinie się w złym kierunku? porozmawiaj z nią.
  • Odpowiedz