Wpis z mikrobloga

Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po lesie i udaje komandosów z pistoletami na kulki rodem z odpustu xD I jeszcze jak z dumą mówią, że to #airsoft i to poważna sprawa xDD. ##!$%@?. Jakby nie mogli pójść do jakiegoś wojska czy innego WOTu? Aaaaa no tak, bo to wtedy jest na serio, potrzeba złożyć PRAWDZIWĄ przysięgę, a na to airsoftowy twardziel wyszkolony lepiej niż nie jeden żołnierz nie jest gotowy xDDD
Polnischefuhrer - Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po ...

źródło: dcHhHK30xM0KqtL3

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 637
@Polnischefuhrer: niektorzy lubie pograc w battlefielda, inny pobiegac z bronia i ginac na niby w airsoft, widac masz ograniczone granice percepcji ze nie ogarniasz tego ze komus musi sie to podobac, czyli jestes typowym polakiem negujacym zainteresowania innych
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: widac brakuje ci czegos w zyciu i szybko okresliles kogos o kim masz ziobro pojecia, nie gram / biegam w asg ale chcialem tak tylko sie udzielic, a ze trafi sie paru nadgorliwych to jak wszedzie, szybko mozna takich zweryfikowac
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Akurat ASG mi się kiedyś wydawało spoko. 15-20 lat temu, gdy chodziłem do gimnazjum/szkoły średniej to we wiosce obok biegali na specjalnym terenie. I z tego co pamiętam raczej młodzi. Dwóch typów z klasy w tym uczestniczyło, akat oni byli ok więc jakieś zdjęcia widziałem. Niestety ale w tamtych czasach to było hobi dla bogatszych.
  • Odpowiedz
  • 4
@Polnischefuhrer ojoj, jestem dzidzia, nie rozumiem czegoś więc to wyśmiewam, płaku płaku nie możecie czerpać przyjemności z czegoś czego nie rozumiem, rozumiecie?!?1?!1!?1 kurła kłiiiiiiii

Nie wiem ile masz lat ale masz mentalność mojego prawie 70 letniego starego
  • Odpowiedz
@xede: Mają takie hobby - nie ma problemu. Tylko niech nie udają #!$%@? komandosów czy innych sił specjalnych. Przyjdzie taki "wyjadacz" i brechta się z innych bo #!$%@? mundur mają, #!$%@?ą replikę, itp. Miałem ziomka ASGeja to #!$%@?ł mi głupoty typu "#!$%@? czaisz, ja to bym tydzień w dziczy przeżył taki ze mnie komandos", po czym poszedł do lasu pod namiot i po pierwszej nocy #!$%@?ł bo przestraszył się odgłosów... Niech
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer

@xede: hahahaha asgej się zesrał xD ludzie grający w gry nie #!$%@?ą, że mają wyszkolenie na poziomie zawodowego żołnierza i nie udają komandosów jak małe dzieci.

@Polnischefuhrer a ktoś z ASG #!$%@?, że jest lepiej wyszkolony od żołnierza? człowieku, uwierzyłeś w memy, sam sobie odpowiedz na jakim poziomie inteligencji jesteś.
  • Odpowiedz
@xede: przecież OP głównie ciśnie z ego graczy ASG którzy faktycznie bardzo często twierdzą, że są super wyszkoleni, lepiej od zawodowego wojska, ponadto jakieś gagatki z jednej z ekpi ASG wkręcili się na prawdziwą paradę wojskową co już jest mega creepy.
To jest tak jak granie w piłkę z kolegami raz na tydzień, spoko hobby, fajna sprawa, ale żaden z tych 30paro letnich dziadów którzy kopią w piłkę po pracy nie
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: panie, pan jesteś na wykopie, tu nawet najbardziej żałosne męskie hobby jest świetne i super. Śmiać się można tylko z bab i tego, że jeżdżą konno albo interesują się malowaniem paznokci.
  • Odpowiedz