Wpis z mikrobloga

#fut Ta gra to jest największe skurwysyństwo świata. Mecz o 10-9 z chłopem który miał zlepiony skład z gówna. Najlepsza karta Insigne totsowy. Typ nie potrafił w ogóle grać, serio, no kurwa tragedia. Męczyłem się jak jasny hui, do przerwy wygrywam 2-1, ale czuje, że coś się odjebie. No i kurwa miałem rację. Vidic którego uważam za najlepszego śo w grze do spółki z Maldinim 94 zaczęli bawić się w wodę którą rozstąpił Mojżesz kurwa. Złoty Oblak, wyciągał piłki, których normalnie nie da się obronić, komedia, no #!$%@? mać czysta komedia. Zapomniałem, że miał jeszcze Chieliniego na stoperze, który też wyprawiał cuda, a moje chłopki jakby miały minus 50 do wszystkich statystyk i zgrania. Jeżeli ktoś powie, że w tym gównie nie ma czegoś takiego jak handicap, jest zdrowo pierdolnięty. Kolejne fc, kolejny mega #!$%@?, bo grało się dobrze, aż do tego jednego meczu, który kolejny raz udowodnił mi jaki to jest syf. Po meczu oczywiście sprawdziłem i klub z maja 2023 i nowe konto. ToJestGracz. Jakby tego było mało to najlepszy z picka jakiś bramkarz 93.
Po tym wszedłem żeby oddać mecz, to jakiś ziomek mi oddał i skończyłem 10-10 co jeszcze bardziej #!$%@?. #!$%@? dziadostwo. Kolejne lw kolejny płacz na forum, no ale #!$%@?
  • 4
@cambell973: zapewne rok temu też na coś podobnego narzekałeś, za rok również będziesz, EA wie że można #!$%@?ć graczy bez mydła bo i tak kupią kolejną część to dlaczego miałoby zacząć się starać? xD
@kexus512: Bo do momentu w którym zaczyna #!$%@?ć się tarło i cuda na kiju gra się przyjemnie. Nie mam problemu jak dostanę na #!$%@?ę od kogoś, kto rzeczywiście jest wyraźnie lepszy i jak zapakuje mi gola po moim błędzie, ale jak widze, że gra ciągnie kogoś za uszy ewidentnie, to zaczynam się #!$%@?.
Gram bo kocham piłkę, jak mam wolną chwilę lubię sobie poklikać padem, ale coraz częściej zadaje sobie pytanie,
#!$%@?ć się tarło i cuda na kiju gra się przyjemnie. Nie mam problemu jak dostanę na #!$%@?ę od kogoś, kto rzeczywiście jest wyraźnie lepszy i jak zapakuje mi gola po moim błędzie, ale jak widze, że gra ciągnie kogoś za uszy ewidentnie, to zaczynam się


@cambell973: bo o to chodzi żeby gameplay był nierówny, wzbudza to większe emocje. Wątpie, że to chodzi o serwery, ten cały ciężki gameplay jest celowy. Niemożliwe,