Wpis z mikrobloga

Siema jacyś ochroniarze ze sklepów tu są? Z firmy na (S...,K,.. (nie wiem czy Bo RODO) tym podobne? Czy firmy dają jakies możliwości rozwoju? Siedze ponad rok tutaj i nawet moj inspektor nic nie rozmawia ze mną na temat jakichś szkolen? Awansów? Mierzenia wysoko?? XD jedyne co to mruknął ze liczyć się trzeba z tym ze trzeba będzie jeździć do Warszawy np jakby takim tonem ze mam zamknąć morde nie zadawać pytan i skupiać się na kamerkach i klikaniem w obrazki jakieś tipy? czy mam grzecznie siedzieć i się nie wychylać bo sie smutni panowie ochroniarze na mnie rzucą że ja za mądry jestem na klikanie w obrazki #ochrona #przegryw #pytanie #rozkminyzdupy
  • 3
  • 0
@Jechanka: no normalnie isc na kwalifikowanego? Jakies grupy interwencyjne nie? Konwoje Reagowannie na fejk napadówki udawanie waznego xD nie? No o to mi chodzi przeciez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daster21 Wiesz co robić, więc czemu tego nie robisz? Przecież firma nie będzie działać ani myśleć za Ciebie. Zacznij od kwalifikacji, następnie imprezy masowe (kierownik), następnie broń. Później staniesz przed wyborem ścieżki i tu możesz pojechać na Włościewiejki i uczyć się prawdziwej ochrony, możesz zrobić uprawnienia do kierowania pojazdami specjalnymi i iść na konwoje, możesz zrobić kursy dotyczące zabezpieczania obiektów wielkopowierzchniowych. Dróg masz sporo. Jeśli liczyłeś, że zatrudnisz się za sklepowego ciecia