Wpis z mikrobloga

Śmierdzi mi sprawa jeśli chodzi o Baśkę i Krzyśka. Baśka powiedziała że by się ucieszyła jakby Krzysiek wszedl. Gdzieś na Instagramie widziałam też komentarz że ktoś niby pracuje z mama Krzyśka i ponoć dalej są razem (to było przed nagrywkami), tylko się ukrywaja. Obawiam się, se sezon będzie się kręcił w okol ich reunion. #hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
  • 4
@Rosalinea: ciężko powiedzieć, nie śledzę ich, rozstali się może z rok temu a z Sylwestra wrzucali wspólne filmiki. Teraz weszłam na profil Baśki i widzę że było razem w Chorwacji już po nagrywkach. Wygląda na to że się pogodzili, spadł na nich hejt że po takim syfiastym rozstaniu w mediach dalej są razem więc się nie ujawnili. Pragnę tylko zauważyć że takie info "ktoś z kimś pracuje i wie" zazwyczaj
  • Odpowiedz
@Lolek1011: na pewno nie są razem ale po rozstaniu się pogodzili i są w dobrych relacjach w Chorwacji byli na tym wyjezdzie bo to była współpraca Miłosz z hp 4 też był.A w czasie jak był nagrywany hotel to Krzychu był w Stanach Zjednocznych nie zgodził się na ponowny udział
  • Odpowiedz