Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Odwinalem sobie gniota Gapcia kiedy w Hong Kongu odpalali Rainbow Sandwich 2.0 ( osobna historia ale bardzona czasie) i jest tam jeden temat ktory mnie zainteresowal. Chodzi o moment kiedy Gapa snuje sie motorkiem w lewo prawo i pokazuje budynek Sangkatu ( urzedu miasta) i mowi :
" przejezdzam teraz obok tego wydzialu administracyjnego ktory ODMOWIL wpisania mnie jako ojca do aktu urodzenia Juny.
Tutaj pracuje ta " PODLA POSTAC" "

No i pamietajac o ostatniej wyprawie Larryta do Hong Kongu w celu zdobycia tajemniczego artefaktu ktory w przekazie Gapy funkcjonuje jako " PEWIEN DOKUMENT " to historia robi sie bardziej zagmatwana niz by sie moglo wydawac bo pojawia sie jeszcze " Podla Postac"
I tak sie zastanawiam dlaczego Gapie odmowiono i kim jest ta tajemnicza "PODLA POSTAC" ?
Na poczatku mowil ze blad byl po stronie szpitala bo nawet pomyli imie Cukrowej ( miala byc Julia po babci Gapy) a ostatnio na live tlumaczyl jego brak w dokumencie Juny jako restrykcyjne przepisy prowincji Hong Kong zeby ograniczyc zabieranie khmerskich dzieci przez obcokrajowcow do ich krajow. A tu w miedzyczasie pojawia sie jakis watek personalny i PODLA POSTAC.
Cos mi sie wydaje ze ta historia to ma nie tylko drugie dno a Gapa ma jakis wyjatkowy powod zeby tak klamac i od 4 lat nie wyjasniajac tej sprawy.
  • 26
@Nightshift_: Klapek jak to Klapek nałogowy kłamca i nawet pół słowa nie jest prawdą. Prawdziwego powodu możemy domniemywać, czy prawdy się dowiemy? Raczej będzie ciężko. Ja stawiam na zwykłe unikanie odpowiedzialności przez klapka i mataczenie tam nimi wszystkimi.
Z punktu widzenia Klapka obywatelstwo Dzunkowej ma sporo minusów, nacisk by się pojawił by odwiedzić kraj ojca, poznać dziadków i tak dalej a jak widać Klapek wyjątkowo nie chce meldować się w Polsce.
@Nightshift_: O jest i następną choroba u Adamsów ,nie wiem czy zakaźna jak próchnica. Klapek to kompulsywny kłamca ......Zwane inaczej mitomanią lub pseudologią fantastyczną, patologiczne kłamstwo jest zaburzeniem psychicznym, w którym ktoś kłamie nawykowo lub kompulsywnie. Jednak taki stan może być objawem depresji, lęku, psychopatii, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego lub narcystycznego zaburzenia osobowości. No pasuje do tego Adamsa.p
ograniczyc zabieranie khmerskich dzieci przez obcokrajowcow do ich krajow


@Nightshift_: w jaki sposób to ma cokolwiek ograniczyć ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klapiszcze jak zwykle bezczelnie kłamie. Pewnie było podobnie jak z umową na kurnik 2.0, gdzie to akurat agent nieruchomości się pomylił i akurat na korzyść Kleszcza - normalnie szansa jak milion do jednego.
@darth_invader: to chyba byl nawet ten sam live na ktorym Gapcio opowiadal jak byli z Cukrowa u dentysty i jak zatrzymali postepy prochnicy ( a tydzien potemnie wiedzial czy w SiemReapjest dentysta dzieciecy ;). Czyli standardowa kreacja meza, ojca , ziecia it'd. Naklamac tak zeby dobrze wypasc teraz a potem Grazyny na pewno "zapomnom" :)
@Nightshift_: No i właśnie o to chodzi,łysy mówił że niby trzeba 20k zielonych,jak by tak było to teściowie na bank by dali hajs,mówię Ci tam na bank jest coś nie tak i to na bank nie chodzi o takie pieniądze a o większą łapówkę.I może być tak że gapa właśnie nie jest ojcem biologicznym,a inny białas,dziwne też że starzy wydali córkę za starego trupa właściwie który mógłby być ojcem.
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: ktos tu wrzucal wszystkie potrzebne dokumenty potrzebne przy narodzinach dziecka ktorego ojcem jest obcokrajowiec ( paszport, wazna wiza, potwierdzenie miejsca zamieszkania - umowa najmu i imienny rachunek i cos jeszcze. I to powinien dostarczyc Gapcio a tesciowie nie maja tu nic do gadania. I wydaje mi sie ze to Gapa nie wywiazal sie z tej procedury z nieznanych powodow. I ktos mu pisal ze procedura ustalania ojcostwa z badaniami DNA