Wpis z mikrobloga

Napisz, że twoim zdaniem szanse na to, że banderowcy mają małe szanse, bliskie zeru na wygranie wojny na własnych zasadach to zaczną coś o onucach pisać.


@asap_: Może jak byś napisał normalnie, że "Ukraińcy mają niewielkie szanse skończyć wojnę na własnych zasadach" i podał jakieś sensowne argumenty to by było inaczej. A tak to rzucasz stwierdzenie "banderowcy przegrają elo" i się dziwisz, że ktoś cię bierze za ruskiego trolla. XD
@Little_Makak: xd bro mogę kupić całą twoją rodzinę, mam dużo pieniędzy i iq powyzej 3σ. Fakt, że sam przyznajesz, że wszyscy Polacy są głupi tylko potwierdza moje słowa, żaden z moich znajomych nie myli się tak jak Ty.

tworzysz świat w którym jesteś zwycięzcom

ale mimo to będziesz uważał że masz racje xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


wygrywaj dalej
największa beka z "ludzi" którzy myślą że rosjanie okłamują swoich ludzi a Ukraina nie


@2fac: takie "okłamywanie" jest czymś całkiem normalnym w warunkach wojennych. Muszą jakoś utrzymać morale we własnych szeregach. Potrzebują bohaterów i sukcesów po to aby ludzie nie tracili nadziei i poczucia sensu.
@OlFunkyBastard: Nie neguję, znam tą strategię. Po 1. nie zgadzam sie mocno z efektywnoscia, to ma ogromna ilosc efektow ubocznych - prezent dla Rosji po 2. powoduje to wiecej strat - to jak obiecywanie glodujacemu pracownikowi wyplaty za prace.