Wpis z mikrobloga

jakkolwiek ocenianie drugiego człowieka po krótkim okresie czasu jest krzwydzące, ze wszystkich shittestów to właśnie wciągnięcie nieszczęśnika na parkiet powie o nim bardzo dużo, rozrysuje szkice tego co można sądzić na jego temat od jego temperamentu po umiejętności improwizacji, zrzuca maski bardzo szybko i dobrze obnażając, kto tryharduje, a kto naturalnie porusza się jak banan. Jasne, można nie umieć tańczyć, nie lubić, ale tu nie chodzi o ocenę jak w tańcu z gwiazdami, tylko mentalną wojnę na poziomie psychicznym, przewidywanie tendencji i robienia wideł z igieł, na temat gotowości, umiejętności szybkiego dostosowania się i podejścia do świata to powie bardzo dużo #redpill #pinkpill #taniec #shittest
  • 7
  • Odpowiedz
@KingaM: Temperament po umiejętności improwizacji :v
Jak już jesteś w stanie coś na szybko ocenić to, ale tylko jak masz pewność że dla kogoś jest to nowość, to brak kompleksów, wstydu za swoje ruchy. Strach przed oceną. Osoby co już tańczy nie jesteś w stanie ocenić po tańcu, ponieważ to żadne mentalne wyzwanie, a poruszają się duzo lepiej niż "naturale".
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM jak jestem #!$%@? to mi się lepiej tańczy, czyli to oznacza że mam lepszą osobowość jak się #!$%@?ę ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@KingaM: Dokładnie, a kobiety sprawdza się najlepiej mówiąc im żeby zdjęły majtki w publicznym miejscu i ci je oddały. Od razu można #!$%@?ć te które są jakieś rozszczeniowe, nieposłuszne, świętoszki z którymi trzeba chodzić rok zanim za ręke potrzymasz. Do tego znasz gust takiej kobiety i też dowiadujesz się czy ładnie pachnie czy nie. Ewentualnie czy jej na tyle zależy żeby umówić się z Tobą mimo okresu czy nie ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweLwiatko: zgadzam się, jako jeden z wielu skladowych który da obraz całości, to również dużo powie @Rogovic no widzisz jak ładnie temat rozumiesz, lepiej niż ja to ujales @Emble jak jesteś #!$%@? to jesteś najebusem a nie tancerzem i negatywne cechy mają pierwszeństwo nad zaletami
  • Odpowiedz