Wpis z mikrobloga

Cześć wykopky!
Zrobiłem dużo różnych prototypów skrzyneczek, więc #rozdajo dla Was jednej z nich + do wybrania 1 rzecz z mojego sklepu z rękodziełem do 100zł. Wygraną osobę wybieram poprzez mirkolos koło 22.
Zbliża się dzień mamy, więc podejrzewam że dla kogoś będzie jak znalazł, mam nadzieję że jakaś dobra dusza się ucieszy :D

A dla chętnych tradycyjnie kod rabatowy "usuń konto" na -10% także do wykorzystania w moim sklepie BIDO zaś dla pierwszych 5 osób dodatkowy kod "Michał Białek zniszczył wykop dlatego odpłynęło dużo wartościowych osób i wykop jest jeszcze większym chlewem ale jestem masochistą więc dalej tutaj wchodzę tyle że rzadziej" na kolejne -10% (tak, można łączyć :D)

A co u mnie? Warsztatowo byłem na dnie - jeśli czytaliście kiedyś w przeszłości moje przygody na #rozkminkrzaka widzieliście ile razy miałem dość i że jestem chodzącą sinusoidą jeśli chodzi o pracę twórczą i mój sklep. Otóż poznałem przyczynę, wylądowałem u lekarza i jest lepiej choć nadal szoruję po dnie. Zadziwiająco, to właśnie te skrzyneczki podniosły mnie trochę na duchu ¯\(ツ)/¯

Stanąłem przed decyzją w którą stronę iść i postanowiłem przez jakiś czas skupić się na prowadzeniu warsztatów. Tak naprawdę musiałem to zrobić, ale od lekko roku byłem rozbity pomiędzy sklepem, warsztatami, dorywczymi pracami i notoryczną rozkminą co zrobić, żeby móc zyskać trochę finansowej swobody.

Sklep delikatnie ograniczyłem. W miesiąc stworzyłem ponad 200 galaktyk, wrzuciłem je na sklep, uprościłem go i przez 2 miesiące prawdopodobnie będę robić biżuterię tylko po godzinach i tylko to, co sprawia mi prawdziwą radość. Oczywiście wysyłki będę robić na bieżąco, ale swoje siły kieruję w stronę prowadzenia warsztatów i na ok dwa miesiące pracownia trochę zamieni się w biuro i studio nagraniowe.
Bo tak, pora na filmy. 4 lata za późno, ale wiecie jak jest xD

Co z tego będzie nie wiem, bo dalej po włączeniu kamery przestaję być sobą w jakimkolwiek stopniu i czuję tremę ale serio pora przestać powtarzać jak kiepskim jestem marketingowcem i pora się pouczyć nowych rzeczy, szczególnie że do filmu zawsze mnie ciągnęło. Kamera jest, światło też, montaż kuleje ale daję radę - coś z tego będzie. Może gdy się odblokuję uda mi się przenieść swoją zajawkę na innych. Na pewno czeka dłuższy film o trycie, bo to temat tak niszowy że szkoda go nie ruszyć mają go całą szufladę.

Co z tego wszystkiego będzie pojęcia nie mam bo już nie raz robiłem rewolucje które kończyły się na powrotach do starych schematów. Trzymajcie kciuksy żeby tak się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tradycyjnie zapraszam do czarnolistowania/obserwowania #rozkminkrzaka a za wszystkie Wasze zakupy u mnie wielkie dzięki - nie oszukujmy się zus się nie płaci sam, sklep jest dla mnie idealnym rozwiązaniem kwestii kosztów firmowych, a między innymi dzięki Wam jest to w ogóle możliwe.

Miłego!

#rekodzielo #rozdajo #rozkminkrzaka #bizuteria #zywicaepoksydowa
bkwas - Cześć wykopky!
Zrobiłem dużo różnych prototypów skrzyneczek, więc #rozdajo dl...

źródło: rozdajo (4)

Pobierz
  • 29
  • 14
No i skrzyneczki w całości. Wypalane na ploterze, sklejka 3mm i później oszlifowane żeby nadać ładnego obłego kształtu. Dałem też trochę wosku żeby ładniej się starzały :)

Uchwyt zrobiony z kawałka skóry który mam cholera wie skąd (przy okazji przetestowałem jak ploter tnie skórę) a skręcony malutkimi śrubkami imbusowymi których mam od cholery po rozkręcaniu różnego sprzętu elektronicznego - jakoś wizualnie je lubię.
bkwas - No i skrzyneczki w całości. Wypalane na ploterze, sklejka 3mm i później oszli...

źródło: IMG_20230521_110227

Pobierz
  • 4
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: wiem o co Ci chodzi, ale w sklepie sprzedaje biżuterię którą sam odlewam, maluje, obrabiam, szlifuję i tak dalej - wszystko ręcznie a to że zmniejszam sobie koszty robienia opakowania do swoich przedmiotów i zamiast używać kartoników wypalam i składam pudełka ze sklejki to jak dla mnie inna sprawa.

Ale ten temat pojawia się dosyć często, szczególnie przy wypalanych wzorach takich jak ten który podsyłam.

Tylko gdzie jest granica w
bkwas - @wiesniakzdziuryzabitejdeskami: wiem o co Ci chodzi, ale w sklepie sprzedaje ...

źródło: Screenshot_20230521_185450

Pobierz
Nie polecam kupować u tego Mirka. Raz kupiłem i się strasznie naciąłem. Skorzystałem z kuponu rabatowego który wrzucił na mirko i obrazki przepiękne były to się skusiłem niecały rok temu (pod koniec sierpienia).
Poprosiłem by nie było paragonu ani nic sugerujące cenę w środku bo wysyłka od razu do osoby dla której miała być wysyłka drugi koniec kraju. I nie dość że było tak jak chciałem to na dodatek śmiał ładnie zapakować