Wpis z mikrobloga

Jaki jest pis i ile jest afer z ich udziałem to wszyscy wiemy. Ich trzeba zakopać pod progiem jak najszybciej.
Bardzo nie podoba mi się jednak, że ludzie szukają ratunku w Donaldzie Tusku i koali.... platofmie obywatelskiej.
Chciałbym podrzucić tylko te 2 linki, aby wszyscy sobie przypomnieli jak to było świetnie za czasów platformy ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://wykop.pl/link/857745/polska-w-budowie-mega-spot-nieznanego-autorstwa-full-hd/
https://silo.tips/download/500-afer-platformy-obywatelskiej
#konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 19
@tomo1111: wielu pamieta jak zyli z rudym u wladzy.

Glosowanie na niego to jak glosowanie na morderce bo ten co morduje teraz zabil 2 osoby a tamten tylko 1. Albo ten co jest teraz kradnie wiecej niz ten co kradl wczesniej. Nosz kuzwa to zlodzien i to zlodziej. To klamca i to klamca. Jak mozna glosowac znowu na tych padalcow tylko dlatego ze ci co rzadza teraz sa gorsi niz tamci
@Bloodhorn: A jeszcze pytanie o prorosyjskość. Kto nam taki świetny gaz za tamtych czasów wynegocjował ( ͡º ͜ʖ͡º)

Waldemar Pawlak, minister gospodarki w rządzie Donalda Tuska, prowadzący negocjacje z Rosjanami w sprawie dostaw gazu, uzależnił Polskę od rosyjskich dostaw do 2037 roku. Do tego czasu kupimy od Rosjan więcej gazu niż Polsce jest potrzebne. Polska przyznała Gazpromowi monopol na tranzyt gazu przez leżący na terenie Polski
t.....1 - @Bloodhorn: A jeszcze pytanie o prorosyjskość. Kto nam taki świetny gaz za ...

źródło: ceny-gazu

Pobierz
@Bloodhorn: A ciekawe jakby sobie Polska radziła gdyby nie to że mamy gazoport.

Nord Stream powstał w sprzeczności z interesem Polski, postrzegany jako przedsięwzięcie polityczne, mające na celu ominięcie Polski i krajów bałtyckich jako krajów tranzytowych. Daje możliwość używania dostaw gazu jako instrumentu wywierania nacisku politycznego lub ekonomicznego przez Rosję. Były polski minister obrony narodowej Radosław Sikorski, przyrównał budowę tego gazociągu do paktu Ribbentrop-Mołotow. Niemcy blokowali już wcześniej powstanie gazoportu, sprzeciwiając
t.....1 - @Bloodhorn: A ciekawe jakby sobie Polska radziła gdyby nie to że mamy gazop...

źródło: merkel

Pobierz
@tomo1111: moglibysmy tu siedziec tydzien i tak wymieniac. PO nigdy nie bylo alternatywa dla PiSu i nigdy nie bedzie.

Kaczor Donald to nie przypadek. Kaczka z tuskiem zalozyli dwie partie zamiast jednej praktycznie w tym samym czasie od samego poczatku walczac na pokaz w mediach. Taktyka wiecznej wojenki zabetonowala ich nad ponad DWIE DEKADY w polityce.

Zeby nie widziec po tylu latach ze to teatrzyk trzeba byc zwykla ameba.
@Bloodhorn: Według mnie przydałoby się stworzyć znalezisko żeby porównać ilość afer po i pisu. Może rzeczywiście wyjdzie mniej niż za czasów pisu, ale warto przypomnieć że nie było tak pięknie i cudownie jak to niektórzy tutaj gadają i obie te partie nadają się na śmietnik. Tylko mi się za bardzo nie chce z tym pieprzyć bo tego jest po prostu za dużo... xD
@tomo1111: nie ma sensu. Znowu sie zwolaja na tym swoim smiesznym discordzie i zaczna srac bzdury o onucach ktore smia szkalowac slonce peru ktory to zbawca narodu polskiego jest.

Moze bym i sie za to zabral ale zwyczajnie mi sie nie chce bo tym co pamietaja ich rzady nie trzeba przypominac a tym ktorzy ich nie pamietaja i tak nie przemowisz do rozsadku.
@tomo1111: @Bloodhorn a pamiętacie to jak obiecywał, że Platforma nie będzie nigdy partią polityczną? :D Stąd nazwa 'platforma'. Zniesienie dofinansowania partii z budżetu, jednomandatowe okręgi wyborcze, obniżka podatków. Było tego trochę. Formacja konserwatywno-liberalna, trzech tenorów. Najbardziej mnie #!$%@? w wyborcach właśnie to, że mają pamięć złotej rybki.
@LifeReboot:

Najbardziej mnie #!$%@? w wyborcach właśnie to, że mają pamięć złotej rybki.


Mnie też, stąd właśnie ten post. Jeszcze fajniej jakby rzeczywiście ktoś w mediach przypomniał te wszystkie afery i jak to pięknie się żyło. W pewnym momencie trzeba było odsunąć platformę od władzy bo nie walczyli o interesy Polski i chcieli zrobić z niej kalifat dla imigrantów ze wschodu, byleby tylko polizać dupsko Makreli.
@tomo1111: Te 500 afer to hoho. Na przykład ta wielka afera, KTOŚ PRZEKLNĄŁ, albo ta afera gdzie Macierewicz forsuje swoje szurskie teorie o Smoleńsku, albo wejście na krzesło przez Komorowskiego (co i tak było fake newsem) lub to, że ktoś nie przyniósł na czas parasola xD

No porównywalne z przewaleniem 70 milionów na wybory kopertowe.

Symetryzm wszedł mocno widzę.
Logika_wykopu - @tomo1111: Te 500 afer to hoho. Na przykład ta wielka afera, KTOŚ PRZ...

źródło: asddasasd

Pobierz