Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: Kto powiedział że mnie nie stać? Oświecę Cię, pracuję i jak najbardziej mnie stać. Pytanie po co dorzucać się do portfela takiego oszusta jakim jest bombel jak można obejrzeć za darmo? Dzięki takim ludziom jak ty coraz bardziej mają #!$%@? na ciekawe zestawienia i robią coraz gorsze karty walk. Gratulacje.
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: tak sobie tłumacz swoją biedę. gdyby cie było stać to byś kupił a gdybyś uważał, że zestawienia są #!$%@? i nieinteresujące to byś nie oglądał. A nie niby ci się nie podoba ale oglądasz wszystko z #!$%@? w ręce xd
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Nie interesuje mnie opinia jakiegoś gimba, który dostał pierwszą wypłatę i musi pokazać że STAĆ GO NA PPV. Popłacz sobie jeszcze, idź zatankuj goli corvettę i wspieraj arcyciekawe sportowe zestawienia kobiet i pseudosportowców. Gratulacje że wykupiłeś galę, na co jeszcze dzisiaj wydałeś pieniądze? Pochwal się jak tak bardzo pragniesz poklasku że Cię stać.
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: to nie ja się chwalę, że wykupiłem galę tylko ty się chwalisz, że będziesz kradł jej sygnał.
Wyglądam młodo i tak się zachowuje ale gimbaze mam dawno za sobą. Ty również ich wspierasz. Dajesz zasięgi na yt, piszesz o nich na wykopie. Pewnie jeszcze okupujesz ich instagrama i twittera. Ale będzie mi wypominał dzieciak na co swój hajs wydaje xd
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze:

@szyderczy_szczur: Akurat strumyk się sprzedał i gali nie będzie, dobrze że są inne alternatywy

Gdzie jest tu napisane że będę oglądał gale, czy jak twierdzisz kradł jej sygnał? Napisałem tylko że są alternatywy dla strumyka. Weź głęboki oddech, ochłoń i jak chcesz pochwalić się jeszcze że masz pieniądze to pisz a jak nie to daj mi spokój pajacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz