Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GoodGuyChucky93:

ogólnie lubię zabawić się z milfem

chcialem przeczytac calosc ale po tych slowach przestalem bo to zabawne ze piwniczak ktory nie wychodzi z domu pisze o zabawianiu sie z kobietami xd jedyny twoj kontakt z kobieta byl jak karmiono cie piersia xd i pisz krocej xd
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: no to pisalem ze jedyny kontakt z kobieta jaki miales to podczas karmienia piersia czyli pewnie z twoja mama. opisales tam relacje ze swoja mama? to mile()
e: i nie znam twojej mamy. tak sadze xd
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: jedyna kobieta z jakas miales cos do czynienia to tylko twoja mama wiec cos tu krecisz ale to nic nowego u przegrywkow xd mimo wszystko dziwne miejsce sobie znalazles zeby pisac o swoich relacjach ze swoja mama xd

e:

Ja go normalnie ignoruje ale widzę wiele wypowiedzi innych wiec stwierdziłem, że się z nim pobawię

twoja mama sie z toba nie bawi ze chcesz sie ze mna bawic? xd a
  • Odpowiedz
@don-zwierz:Tak na szybko bo mam chwile przerwy. Na prawdę idz spac, rozumiem jak się czujesz cztajac mój wpis do końca i łącząc to z dźwiękami za ściana ale na pocieszenie powiem, że to normalne. Dorosłe osoby tak robią, jak nie ja to ktoś inny wiec nie bądź zły.
P.S nie zapomnij poprosić mamy żeby przestała całować cię w czoło
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: nie obracaj kota ogonem i wracaj do zabaw ze swoja mama ktora nazywasz milfem xd nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim przyznam szczerze ale musi cie twoja mama bardzo kochac skoro potrafi tobie ulec w kwestii tak dziwnych zachcianek xdd wierze ze nie zaczniesz tu wrzucac zdjec swojej mamy chwalac sie jakiej to sztuki nie wyrwales xdd
  • Odpowiedz