Wpis z mikrobloga

Mirki, czy kupował ktoś z was etui, opaskę na ramię na telefon, taką do biegania, przez allegro? Jak działa dotyk? Czy skóra pod taką opaską poci się 10000% bardziej? Oraz jeśli ktoś kupował i poleca, prosiłbym o link do do konkretnej aukcji, jest tego pełno i nie wiem co o tym myśleć. Fajnie byłoby pobiegać i móc wygodnie słuchać np muzyki :)

#roknasilowni #mikrokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@parathormon: Dotyk działa ok, skóra nie poci się jakoś spektakularnie. Każda najtańsza będzie dobra. Aczkolwiek nie jest to super wygodne rozwiązanie, bo trochę uciską rękę przy dłuższych biegach, ale da się wytrzymać.
  • Odpowiedz
@parathormon: Ja posiadam takie etui do SE NeoV. Kupiłem na Allegro tego typu i u nich (wygląd taki sam, ale nie ma już opisanych do mojego fona):

http://allegro.pl/etui-rolki-do-biegania-na-ramie-reke-htc-desire-s-i3929003599.html

Sprawdza się, ramię jakoś nadmiernie się nie poci, dotyk działa bez zarzutów. Największe wady jak dla mnie to:

- zapięcie na rzep - jest średniej jakości i po kilku miesiącach użytkowania mocno się wyrobił przez co trzeba go co jakiś czas podciągnąć bo
  • Odpowiedz