Wpis z mikrobloga

@supra107: usunąłem dlatego że sie rzucasz zeby nie klikać, jak ktoś zechce to kliknie, nie mów ludziom jak mają żyć

no i co z tego, że filmik z bielskiej stajni? akurat kontent z takimi paczkami okuratnymi obejrzeć to nie wstyd

tymbardziej, że wstawiłem link do krótkiego szota z samym otwieraniem paszki a nie do głównego kanału mlecznego

Pozdrawiam, Iza z Ekipy MCZ.
@Ksemidesdelos: Nie nie, nie rozumiesz. Na tym tagu najpierw przed napisaniem posta/wrzuceniem czegokolwiek musisz zaznaczyć że nie oglądasz od x czasu konona, Sławek to największe zło, szkolna się skończyła a najlepszy reaktor to Fiodor. Dopiero potem możesz coś wrzucić z kanału mcz. Na koniec stwierdzasz jakie to gówno i dobrze ze tego nie oglądasz. #!$%@? że 3/4 wyświetleń na mcz jest od wykopków z tego tagu. Pamiętaj bo to ważne.
@Ksemidesdelos: Ale co ci ten komentarz przeszkadzał? Jak ktoś będzie chciał kliknąć to i tak kliknie, a jak ktoś nie chce wspierać Srawka a może nie wie czy filmik jest od niego czy od jakiegoś innego szotera to mu niechcący nabije zasięgi. Takie usuwanie komentarzy spod własnego wpisu bo ci się nie podobały po prostu źle wyglądają. Jakby ktoś ciebie tak usuwał to też być miał bulwers. Tyle że ja do
@ContentMarketingExpert: UJCIK UJCIK, JAK KRYTYKUJE SŁAWKA TO ROBI Z POŁYKIEM UJCIKOWI
Typowe lateksy są typowe, wspominanie o "ujciku" już długo po tym jak ludzie przejrzeli na oczy że jest takim samym patusem jak reszta US17 jak tylko ktoś zakrytykuje ryżego pana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)