Wpis z mikrobloga

  • 1
@Chris_Karczynski: patch czy gra ? jeśli patch to jeden z lepszych, jeśli gra to pytanie czy lubisz space opere i tego typu gry
Jeśli o mnie chodzi to jedyna gra w którą gram nieprzerwanie od kilku lat ;) ale to kwestia gustu
Możesz wypróbować jak będzie za darmo
  • Odpowiedz
  • 1
@KosmicznyNiedzwiedz: tak,3.19 działa na prawdę bardzo dobrze , w sumie ten patch miał być takim fixem po 3.18 i im to się udało , teraz masz masę możliwości zarabiania również jak nowy salvage np czy zbieranie komponentów lub towary z złomów
  • Odpowiedz
Dzięki mordo, udało się zainstalować wczoraj z małymi problemami. W każdym razie przeszedłem tutorial i wziąłem jakiś prosty kontrakt na dostarczenie paczki. Problem pojawił się gdy miałem punkt odbioru po drugiej stronie planety - nie potrafiłem uruchomić warpa aby okrążyć planetę a nie bardzo widzi mi się lecenie na około (zbyt dużo czasu). Szukałem jakiegoś tutorialu ale zdaje się że ten warp działa tylko jeśli spinguje na jakiś obiekt? Drugie pytanie to
  • Odpowiedz
  • 0
@GrzegorzPorada: oczywiście nie dostałem powiadomienia że napisałeś... ten wykop...

1. możesz wyznaczać trasę klikając na punkt na planecie / księżycu ale może to nie być możliwe gdy coś jest na drodze i blokuje trasę lub jesteś w atmosferze wtedy wylatujesz z niej i możesz wtedy wybrać gdzie chcesz lecieć

jeśli nadal nie możesz bo ci coś blokuje to zerujesz nawigację klikając clear i włączasz quantum wtedy pojawią się znaczniki, te na
  • Odpowiedz