Wpis z mikrobloga

@Anesthesia: @BialyRosjanin @MatthewDuchovny @Zgrywajac_twardziela w dzisiejszych czasach wazektomia jest trochę bez sensu moim zdaniem - z nowymi dupami na ONS lub FWB i tak musisz nakładać gumę, FWB i dziewczyna może korzystać z piguł, kluby swingerskie też raczej wymagają gum. Pozostaje nikły procent znajomych, którzy organizują jakieś orgie domówkowe - też większość to gumy, a jak dobrzy i zaufani znajomi - znowu piguły.
Piguly sporo się zmieniły, są też plastry i
  • Odpowiedz
@smallboobslover:

Próbuję jakoś dodać jedno do drugiego i nie mam wizji, gdzie wazektomia by się przydała w sumie. Stałe związki to też guma/piguły/spirala. Nie wiem - chętnie się dowiem.

A czemu to w stałym związku niby wazektomia nie ma sensu? Bez gumy lepsze doznania, tabletek można nie stosować wtedy, albo jako dodatkowe zabezpieczenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Tez brałam tabsy, wiele lat, ale nie są one obojętne dla zdrowia. Nwm co to sa dupy WFOn coś tam, ale w takim 15letnim małżeństwie to ta wazektomia się bardzo sprawdza i ma sens, bardzo se chwalimy :D
  • Odpowiedz
@smallboobslover u mnie stały związek, mąż po 40, trójka dzieci. Bez gumy lepsze doznania, tabsy odpadają ze względu na zdrowie i strach przed ominięciem tabletki, spirala to samo-to rozwiązanie czasowe, a my już wiemy, ze produkcja zamknięta. Wazektomia to byl w sumie najbardziej naturalny wybór w naszym przypadku.
  • Odpowiedz