Wpis z mikrobloga

Totalnie nie rozumiem jego logiki kupowania tych samych butów w różnych kolorach. Gadał o tym, że kupuje takie same skarpetki czy podkoszulki, ale tego totalnie nie jestem w stanie ogarnąć: czemu to ma być taka dobra taktyka? Przecież przy jednej parze Kayano, kupiłby sobie też z 3 pary innych typu Superstary, Air Jordany za kostkę i załóżmy jakąś Kipistę z Decathlonu do latania po kałużach jak burza przejdzie w Miedzianej Górze i zaleje drogę dojazdową do jego posesji, dajmy na to wydając odpowiednio 300, 600 i 100 PLN-ów, bo pewnie te 3 pary tak średnio go kosztują koło 400 PLN-ów za sztukę, jak nie trafi na super, hiper promocje z Niemiec. Dodatkowo mając stronę, gdzie 2 + 1 prawie za free, to bierze się różne. Kiedyś coś podobnego było w 50STYLE, 1 para 100 %, 2 para 40 % mniej jak brało się buty. Grzesiek Wałga kulturysta tak zrobił i opowiadał jak babka przy takiej promce zamiast brać jakiekolwiek buty za 200 PLN-ów, wtedy miałaby 80 PLN do przodu jako 2 rzecz wzięła skarpetki za 20 zeta, zyskując na nich 8 ziko mniej;) Tu podobną logiką wykazał się Marcin. Ten sam model musi być i basta! Ten sam model od lat to super wierność marce, a nawet jak idzie gdzieś na miasto to lepiej wygląda noga w takich klasycznych Superstarach niż skąd inąd udanym modelu marki ASICS. Ja sam miałem taki ulubiony model NIKE BACKBOARD, ale nigdy nie miałem pomysłu, żeby mieć ten model w 4-5 kombinacjach kolorystycznych, a takie były dostępne. Dodatkowo nie stawiam, że ktoś z PR-u ASICS będzie mu dziękował za promocje marki, bo lepiej jakby takie buty założył jakiś Amadeusz Ferrari niż on-wybrzmiały i ospały youtuber po prime swojej kariery. W sumie kariery jak nawet komuś to pisałem przez pierwszy rok nagrywania bardzo udanej. Jednak z butów zjechałem na Marcina i jego całokształt. Karierę chłop zablokował sam. Mógł być takim wujkiem pod 50-tkę co zna się na IT, dużo podróżuje i ma ogarniętą babkę-Łysą na faceta co zna się w 1/10 na wszystkim i niczym, co chyba już nie ma z kim i gdzie podróżować, a Kaśka wypada w pojedynkach umysłowych słabo, najczęściej kwitując jego teksty MARCIN i pauza, a byśmy oczekiwali żeby czasem dała mu jakąś ripostę niczym Łysa z początków nagrywania. Światełka w tunelu nie widać, stąd pewnie po raz 10-ty trzeba było zrobić gadkę o ulubionych butach, niczym TEDE o AIR MAX CLASSIC, tylko, że TEDE wydoroślał, a Marcin dalej chce nas kupić na tekst sprzed prawie 8 lat i początków nagrywek. Jeszcze mnie nurtuje: ile przodu nie miała Mazda 6 z USA jak trafiła do Polski?, ale do tego on się nie przyzna i stwierdzi: była całość, ale na kjueej, warto go o to zapytać. To samo ze statusem związku z Łysą, żona czy nie? Dobra koniec żartów z nieomylności. Tylko ASICS KAYANO i nic więcej na nogach;)
#mocnyvlog
  • 8
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: mnie zastanawia jak można chodzić w jednej bluzie przez 3 miesiące, podobnie jak Kasandra popylała cały wyjazd do Czech w jednych dresach, nie ważne restauracja muzeum czy grill
  • Odpowiedz
  • 0
@XXXX1234567: Strutter też gdzieś mam, dobry but, znam. A od Nike wyglądają na solidne. Łysa bardziej kobieca. Kaśka bardziej do niego pasująca. Oj a nie boisz się, że guma w jakiś sportowych jak wyjmiesz i zacznie nosić pęknie po pół roku i nie będziesz wiedzieć, why? Mi to kiedyś tłumaczył facet w jakimś outlecie, że mają Adidas Stabil, ale one leżały po jakiś magazynach, więc każdemu kto kupuje-mówi, aby je nosił,
  • Odpowiedz