Wpis z mikrobloga

@EndThis: "Mąż uwielbia włoską kuchnię, więc przygotowałam spaghetti. W odtwarzaczu Miles Davis. Ja w sukience podkreślającej moje kształty. On przychodzi z pracy, a jego jedyna reakcja brzmi tak – o, jak dobrze, że jest coś do jedzenia. Kiedy zapytałam, czy ma na myśli mnie, on tylko się uśmiechnął i zaczął jeść – opowiada Ania."
xDDD
#heheszki
  • Odpowiedz
Mąż uwielbia włoską kuchnię, więc przygotowałam spaghetti


@TwojHimars: już wiem, że to było jakieś gówno ze słoika bo są różne rodzaje spaghetti i ktoś, kto potrafi przygotować włoskie potrawy nigdy w życiu nie powiedziałby, że robi spaghetti xD.
To znaczy ja wiem, że to jakiś baitowy artykulik, ale szanujmy się, dzisiejsze dziennikarstwo to dno dna.
  • Odpowiedz
@11anoorW: tylko to często są fikcyjne sytuacje zmyślone na potrzeby inżynierii społecznej. Swoją drogą, zastanawiające że głównie niemieckie media za to odpowiadają.
  • Odpowiedz
@Bananek2: to jest już efekt, a nie przyczyna. Inżynieria społeczna zbiera żniwa. Ciekawy jest fakt, że w takiej Szwajcarii np. takich artykułów nie znajdziesz ( _)
  • Odpowiedz
@EndThis:

Te wysrywy wymyślają jakieś pokręcone dziennikarki z Onetu lub stare niespełnione otyłe rury które naczytały się książek 365 dni itp
Myślicie że tam w redakcji one przeprowadzają wywiady z jakimiś kobietami? Wchodzą na forum do kobiet, łapią jakiś wątek, wymyślają do niego całą historię i e-mailem wysyłają do redakcji. Dostają 700 zł za artykuł i następnie całą akcję powtarzają od nowa.
  • Odpowiedz
Mąż uwielbia włoską kuchnię, więc przygotowałam spaghetti. W odtwarzaczu Miles Davis. Ja w sukience podkreślającej moje kształty. On przychodzi z pracy, a jego jedyna reakcja brzmi tak – o, jak dobrze, że jest coś do jedzenia. Kiedy zapytałam, czy ma na myśli mnie, on tylko się uśmiechnął i zaczął jeść – opowiada Ania."


@TwojHimars: #pieklokobiet
  • Odpowiedz
@TwojHimars no to jest piękne że laski dziś robią wielkie HALO jak zrobią coś do żarcia xd #!$%@? spaghetti które się robi 30 min na obiad który trzeba jeść codziennie. Ugotowała ci rozumiesz? wykonała czynność która ty robisz dla relaksu jako odskocznia od umysłowej roboty. Zobacz jak się stara zrobiła ci JEDZENIE tzn sobie też ale teraz Tay masz ja na rękach nosić bo zamiast siedzieć na tiktoku 30 min dłużej poświęciła
  • Odpowiedz