Wpis z mikrobloga

  • 0
Udało się. Ogólnie to pobieracie sobie plik .exe (jest niżej link tam jest dużo tekstu w dziale Installation, pobieracie, robicie folder w pobranych o nazwie np. yt download
otwieracie cmd.exe
wpisujecie cd downloads
cd yt download
i wklejacie to
yt-dlp --ignore-errors --format bestaudio --extract-audio --audio-format m4a --audio-quality 129K --output "%(title)s.%(ext)s" --yes-playlist LINK DO PLAYLISTY

Pamietajcie ze playlista musi byc publiczna
@MagikLOL: Ja pod najlepsze audio mam takie coś:

yt-dlp %url% -x -f bestaudio --no-mtime -i -o "%dlfolder%\%%(title)s.%%(ext)s")
Z czego %url% i %dlfolder% to zmienne Batcha, bo zrobiłem w nim takie proste menu z różnymi opcjami w zależności od tego co i jak chcę pobrać. %url% podaje linki z komendy set, a %dlfolder% to na sztywno ustalona ścieżka folderu pobierania tak aby nie trzeba było tego zmieniać dla każdej komendy.

Do tego
supra107 - @MagikLOL: Ja pod najlepsze audio mam takie coś:
yt-dlp %url% -x -f bestau...

źródło: WindowsTerminal_2023-05-15_16-08-14

Pobierz
  • 0
129K można zmienić na np 192K wtedy teoretycznie powinna być lepsza jakość. Mp3 formatu nie chciało robić bo trzeba mieć jakiś dodatek czy cholera wie co a nie wiedziałem jak to zainstalować mimo poradników bo i tak nie działało. m4a też jest odtwarzane przez obecne telefony a jak nie jest się jakimś audiofilem tylko puszcza się muzyczkę z telefonu żeby coś grało w tle to wystarczy.