Wpis z mikrobloga

  • 493
@Furiat: To jest poświęcenie, na które musisz być gotów, przecież uśmiech bombelków jest najważniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Furiat: pewien wykopek zażarcie bronił laptopów dla uczniów (100k laptopów z xkomu) a potem morawiecki przyszedł i obiecał 40mln na stadion, a kto jest właścicielem stadionu? Prezes Xkom

Jak napisałem że za 500+ w ciągu roku to można było kupić laptopa, złożyć stację i jeszcze tableta dzieciakowi ogarnąć to mnie zwyzywał.

Ha tfu #!$%@? na tych złodziei. Znam dwie młode matki to jedna z chlania wódy z takim patusem przerzuciła się
  • Odpowiedz
@Furiat: sami jesteście sobie winni, płacząc w 2010 jak spadł samolot. Ja krzaczyłem "jeszcze jeden!" i zdanie podtrzymuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopóki ta #!$%@? nie zdechnie, nie będzie dobrze w tym kraju.
  • Odpowiedz
Zresztą wykopki ciągną 500+ ile wlezie, a tak hejtują pis :)


@PiersiowkaPelnaZiol: Jakbym miał dziecko to też bym ciągnął, nie popadajmy w bezczelną narrację Witek pt. "jak wam się rząd nie podoba to nie bierzcie". Trzeba się chwytać każdego sposobu, żeby odzyskać chociaż część tego, co rząd zabiera.
  • Odpowiedz
@Furiat cóż ,jeśli ktoś uczciwie pracuje , odprowadza podatki, to nie rozumiem oburzenia że część tego wypracowanego hajsu wraca z powrotem do kieszeni. ja bym zmodyfikował ten wpis o adnotacje że tylko dla pracujących oboje rodziców.
  • Odpowiedz
  • 10
@Tomaa mam bąbelka ale #!$%@? nie chce żadnego #!$%@? 500,800,1000,2000 itd chce żeby te zjeby strzeliły sobie w łeb i zostawiły gospodarkę. Zarabiam 20% więcej niż rok temu a nie stać mnie na więcej xD ba! przestałem kupować produkty które kupowałem normalnie bo ich cena jest #!$%@? w kosmos.
  • Odpowiedz