Wpis z mikrobloga

Znalazłem nieco podejrzany sklep: https://ok-mobile.pl
Dlaczego podejrzany? W swojej ofercie mają iPhone'y w zaskakująco niskich cenach, np. iPhone 13 128GB za 2 924,30 PLN lub 13 mini 128GB za 2 624,30 PLN.
Na stronie podane są dane firmy, jest numer telefonu, jest KRS. Zapowiadają nawet otwarcie 3 sklepów w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku 28 czerwca.
Napisałem do nich wczoraj wiadomość na spontanie, pytając o to, czy telefony są oryginalne i fabrycznie nowe. Odpowiedź otrzymałem po 20. W sobotę. Dziwne.

Dobry wieczór,

Tak wszystkie sprzęty (smartfony,laptopy i konsole) są fabrycznie nowe i oryginalne.

Ceny są jak Pan to ujął "podejrzanie" atrakcyjne z racji promocji majowej oraz osiągnięcia w zeszłym miesiącu 900 klientów.


Odpowiedziałem im przed chwilą pytając skąd mają fabrycznie nowe 11 Pro, skoro nawet oficjalni resellerzy już ich nie mają. Po 8 minutach otrzymałem odpowiedź:

Posiadamy na stanie kilka sztuk Apple iPhone 11 Pro ponieważ u nas nie sprzedają się jak u innych sprzedawców.

Nie wskaże kiedy dokładnie dokonaliśmy zakupu tych konkretnych modeli ale już trochę są u nas na stanie i jak widać nie są >produktem "chodliwym" jak inne smartfony.


Jeśli to jest przekręt (a niestety wiele na to wskazuje), to ciekaw jestem, o co w nim tak naprawdę chodzi. Czy ktoś tutaj miał z nimi do czynienia?
Szkoda, że nie jestem z #olsztyn, bo bym podjechał do firmy zbadać temat.

#iphone #telefony #apple
  • 74
  • 0
mogę się przejść pod adres podany na stronie i zapytać jak Cię to ciekawi


@OCIEBATON: dzięki, ale koledzy wyżej już chyba ostatecznie rozwiali wątpliwości. Scam.
  • 0
Troszkę jestem zdziwiona Waszą dyskusją. Ja zamówiłam we wtorek Samsunga A54 i w piątek go odebrałam. Nie miałam żadnych nie przyjemność i problemów z tą firmą. Co do mojej osoby firma się wywiązała i nie mogę powiedzieć złego słowa.


@anna-zientara: troszkę jestem zdziwiony, że specjalnie założyłeś konto, aby zachwalać tę podejrzaną firmę. Czyżby "Pani Dagmara"? :)
@OCIEBATON: Zmień dilera bo szkodzi Ci
Mam tylko to konto i serio zmień dilera jak nie widzisz co piszę...
Zabrałem głos tylko i wyłącznie że mieszkam w Olsztynie i nie lubię scamów...
Masz jakiś problem ? To choć wyjaśnimy sobie w 4 oczy skoro jesteś taki kozak w sieci ?
A w życiu zapewne #!$%@? jesteś co się chowa za plecami mamusiiiii

Ja przynajmniej pisze szczerze i otwarcie a jak nie
@szybciutki: i mówi to gość co na piwo nie idzie bo kubusia wypije hahahaha
Ziomeczku ja mam 41 lat i rodzinę na głowie , chcesz się spotkać to dawaj jutro się możemy spotkać skoro jesteś z Olsztyna
@OCIEBATON: Skończ mnie pomawiać o jakieś scamy bo to Ty zachowujesz się jak dziecko....
Nie grozę nie straszę bo od tego są duchy :]
A jak chcesz coś wyjaśnić to spotkaj się weź nawet kolegów no chyba że tylko obrażasz w sieci bo jak wiadomo kozak w sieci w zyciu #!$%@? :)