Wpis z mikrobloga

@oydamoydam: NIe laduje mi sie strona wiec opre sie na komentarzu:

NIech kraj X ma dochod rozporzadzalny 1000E i wzrost 10%. Wiec po wzroscie ma 1100E

Niech kraj Y ma dochod rozporzadzalny 500E i wzrost 50%. Wiec po wzroscie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Po to napisałeś ten kometarz, bo chcesz powiedzieć, że wszystko jedno jaki Polska ma wzrost dochodu rozporządzalnego, bo i tak zawsze będzie biedniejsza od najbogatszych państw na świecie?

Wzrost dochodu Polski przybliża Polskę do tych państw, jest neutralny czy może wręcz oddala? Bo jeśli przybliża Polskę do bogactwa najbogatszych państw i jest przez to korzystny, to co chciałes osiągnąć tym komentarzem?
  • Odpowiedz
to co chciałes osiągnąć tym komentarzem?


@oydamoydam: Tylko i wylacznie to zeby pokazac kazdemu kto sie podnieca "najwyzszym wzrostem rozporzazalnym" w jakiej czarnej dupie jestesmy. A tego to juz nikt nie widzi.

Super - polska ma najwiekszy procentowy wzrost - i dalej najmniej z tego wzrostu ma. Osiagnniecie pisu po calosci. A pelikany
  • Odpowiedz
Z twojego komentarza nic merytorycznego nie wynika prócz twojego bólu dupy, czy raczej po waszemu "bulu".


@oydamoydam: NIe dziewie sie ze nie ogarnisz. Zeby ogarniac to trzeba patrzec nieco dalej niz "jaroslaw polske zbaw"
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Daruj sobie ten pouczający ton. Jedynym twoim argumentem ze jest źle jest to, że Niemcy są bogatsze, tak jakby wcześniej nie były. Żałosny jesteś w tym swoim "bulu".
  • Odpowiedz
@oydamoydam: Zalosny to jestes Ty. (ciezko mi przez palce przechodzi pisanie zaimkow osobowych zgodnie z zasadami i kultura)

Cieszysz sie jak dziecko ze polska ma najwiekszy wzrost dochodow rozporzadzanych i jednoczesnie nie widzisz ze ma jedna z najwiekszyh inflacji. Ja jednak wole ten nizszy wzrost i mniej placic za wszystko.

Popros pania z matematyki zby Ci wyjasnila co jest lepsze. Miec 50% wrostu od 1000 czy 10% wzrostu od 5000. Skoro sam nie ogarniasz i nie wierzysz anonowi z neta jak dziala matematyka i procenty to zapytaj
  • Odpowiedz