Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie gdzie w Lublinie kupię od ręki taki dysk do usuwania rdzy? To jest z plastiku i zwie się potocznie "włosy murzyna". Potrzebuję ze 2 sztuki stąd allegro odpada bo przesyłka wyjdzie tyle samo co materiały.

z ciekawostek to na spotted Lublin dostałem za to pytanie bana na 1 dzień ¯_(ツ)_/¯

#lublin
PanDanda - Czy ktoś wie gdzie w Lublinie kupię od ręki taki dysk do usuwania rdzy? To...

źródło: temp_file.png1274781297001153763

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@PanDanda: Testowałem te włosy murzyna przy wymianie tarcz hamulcowych i lepsza okazała się szczotka nylonowa. Lepsza trwałość, poddaje się na nierównościach, a włosy są sztywne i trudno dojść w zakamarki.
  • Odpowiedz
  • 0
@abc3

ooo, ciekawe spostrzeżenia, dałeś do myślenia, bo ogólnie potrzebne mi to do zdarcia rdzy i lakieru do gołej blachy przy nadkolu w aucie.
czytałem że szczotką drucianą słabo bo ona pod koniec już poleruje rdzę, a chciałbym jej zedrzeć jak najwięcej przed położeniem środka specjalnego. no i proponowali te włosy murzyna...
  • Odpowiedz
@PanDanda: Nie wiem jak nylon poradzi sobie z lakierem, ale na rdzę działa bardzo dobrze. Jeśli nie znajdziesz włosów, to masz jakąś opcję.
  • Odpowiedz
@PanDanda: to jest #!$%@?, dużo lepiej sprawdza się zwykły druciak na wiertatkę.. mam to i to i dużo lepiej pracuje się z druciakiem niż z tym.
  • Odpowiedz