Wpis z mikrobloga

@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba:
Potwierdzam, jedyne parawilne. Aktywne tłumienie hałasów robi robotę. Wcześniej miałem Bose i to była tandeta przy Sony.
W Sony masz skórzane pady, a nie plastik, całkiem inaczej się to nosi. Skóra lepiej znosi dłuższe słuchanie, nie gotuje się pod nimi.
  • Odpowiedz
@Ardnasss: Bo to są takie monitory wśród słuchawek. Nie ubarwiają, dlatego inne mogą sprawiać wrażenie, że grają lepiej, ale wcale tak nie jest.
Sam mam dokładnie te słuchawki i za ok. 1000 zł nie kupisz niczego lepszego. Dopiero Focal Bathys są słyszalnie lepsze, więc jeśli masz 3,2 tys. to polecam.
  • Odpowiedz
@Ardnasss: ja bym poszukał jakichś Jabra i sprawdził opinie w Internecie. Douszne są świetne, więc można się spodziewać dobrej jakości też w pełnych. Najlepiej jakbyś mogła je przymierzyć w jakimś sklepie lub markecie (też wtedy słychać różnicę w tłumieniu dźwięków otoczenia).
  • Odpowiedz
Nie jestem zadowolona gdyż moim zdaniem grają za cicho i szału nie robią. Pomimo że ustawiłam wszystko tak jak trzeba w aplikacji.


@Ardnasss: To może problem jednak leży po stronie użytkownika, tzn. ty słuchasz za głośno?

Douszne są świetne, więc można się spodziewać dobrej jakości też w pełnych.


@Ranger: Absolutnie bym tak nie zakładał, kompletnie inaczej projektuje się słuchawki dokanałowe w porównaniu do nausznych.
  • Odpowiedz