Wpis z mikrobloga

@kaczek93 : Nie pojmuję o co chodzi z tym hejtem na pady wypuszczane przez MS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo wiele modeli (tak jak na przykład te na zdjęciu) wygląda przecież świetnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik: Po prostu od lat jest trochę potwierdzony rzeczywistością "mem", że Sony wpuszcza gry, a MS pady :)
Zwykle też jakoś tak się to zbiegało w czasie, że gdy wychodziła jakiś duży ex na ps5, to w podobnym czasie MS wypuszczało nowego pada.
  • Odpowiedz
@kaczek93: No ale to przecież zupełnie inne osoby tworzą gry i kolorują pady.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby nie było padów to nagle MS nie zacząłby wydawać 5 gier rocznie bo by im się zwolniły zasoby ludzkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i zaprojektowanie wzoru na pada to jest 15 minut w Design Labie
  • Odpowiedz
@kaczek93 : spoko, ostatnio na PPE czytałem nawet narzekania, że Xbox dostał aktualizację apki Netflixa i to jakieś żarty z graczy bo gdzie są gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: oooo to może mi się nie aktualizuje biblioteka gier, to by wiele wyjaśniało.

To co tam masz nowego w tej bibliotece, chętnie spędzę weekend z xboxem? Ale coś takiego co nie jest na ps5 bo to tam już pewnie mam.
  • Odpowiedz