Wpis z mikrobloga

RTV Euro nie dało rady dostarczyć kolekcjonerki, nawet nie mam informacji czy mają na stanie i kiedy zostanie wysłana, a zamawiałem w marcu. Na szczęście Media Markt miał kilka egzemplarzy, zamówiłem wczoraj, a chwile temu dostałem informacje, że jest do odbioru. Weekend uratowany, dziękuje pan Media Markt. Hatfu na sklepy internetowe, które nie wywiązują się z obietnic.
#zelda #nintendoswitch
  • 5
@AntyKuc: z doświadczenia wiem, że mediamarkt praktycznie sie zawsze wywiązuje (bo nie korzysta z polskiego dystrybutora) oraz, że póki co nie miałem żadnych problemów z sklepami na allegro jak suzi games.

Za to z ultimą czy xkomem to i sam miałem problemy i przy każdej większej premierze czytam w necie, że ludzie mają w #!$%@? problemów bo potrafią anulować np kilka dni przed wysyłką xD
@AntyKuc: podobnie miałem z nimi jak kupowałem przedpremierowo watch 5 pro lte. Elegancko zamówiony, czekamy na realizację do dnia premiery, oczywiście opłacony. W dniu premiery dostaję info że zamówienie zostało anulowane bo nie mają na stanie :D Ha tfu na ten sklep.