Wpis z mikrobloga

@lolxd40: szczerze i uczciwie focusa mk2 1.6 benzyna ew 2.0 , mam auto od 3 lat i złego słowa nie powiem. Przy silniku nie ma co robić bo nie ma sie co zepsuć.
@lolxd40: Jeśli chodzi o awaryjność to tego absolutnie nikt ci nie powie bo chociażby różni ludzie w różny sposób użytkują. Moim zdaniem tak naprawdę w tej cenie bierzesz co jest w najlepszym stanie i co tobie po prostu najbardziej siada nie jakieś coś co ktoś poleca może tak. Ja sugerowałbym się rozejrzeć za czymś z volkswagena bo beka beką, ale oni te auta dość spoko robią, mondeo też są spoko, bmw
@lolxd40: Przepraszam (moje niedopatrzenie) pomyliłem z innym pytaniem gdzie gość chciał bodajże sedana w podobnej kwocie. Jeśli chodzi o auta do 20k tak naprawdę masz dość duży wybór obecnie osobiście przede wszystkim radziłbym nie sugerować się marką bo to jest coś najgorszego co robią ludzie często nie zważając na stan. Audi a3 to w zasadzie volkswagen technicznie w droższej budzie z droższym przeglądem i ubezpieczeniem bo często jest to traktowane jako
@lolxd40: Ewentualnie jeszcze jako sprzedawca i osoba sprowadzająca przez moment auta mogę ci napisać żeby się zastanowił czy nie pojechać do DE samemu po auto czy nawet tam z kimś bo marże w PL potrafią być naprawdę złodziejskie. Co prawda ja tak nigdy nie robiłem, ale na youtube są osoby które się chwalą, ze i po 10k na aucie robią a tak normalnie jeśli auto w PL kosztuje np 18 tys