Wpis z mikrobloga

#gdansk #bolt #uber #freenow #taxi

Hej mirki. Którego partnera ww. Przewoźników polecacie w trojmiescie? Szukam roboty dla wujka który z racji na stan zdrowia i wygodę szuka partnera który wynajmuje samochody dla kierowców. Prawo jazdy posiada od prawie 30lat, zero punktów karnych.
Będę wdzięczny za jakieś protipy. Pozdro
  • 8
@LIBED z tego jak z nim rozmawiałem to chciałby 2/3 etatu, preferowałby popołudnia bardziej, napewno wieczory w weekendy bo w jego wieku to nie imprezuje.
@highsky Ja mam swoje auto, jestem na jdg i obecnie już nie uber. Natvion, Eternis, Evelstar może Ravapi. Kwestia czy ktoś z tych partnerów oferuje auta na zmiany i jakie są to zmiany oraz jaka minimalna ilość godzin kest wymagana. Może się okazać że np. zmiany są na sztywno 6-18,18-6 itp.

Możesz też wejść na stronę ubera: https://www.uber.com/pl/blog/lista-partnerow/?uclick_id=13ee195e-621f-45be-9c9b-bce4b12da8d1#Trojmiasto
@highsky imho niech nie idzie w "auta na zmiany" bo to jest pewnego rodzaju związanie się, wynajmowanie auta to też średni pomysł, bo przy ewentualnej szkodzie trzeba będzie zapłacić ze swojej kieszeni (tak, mimo ubezpieczenia, bo auto stoi w serwisie i nie zarabia - polecam mocno doczytać umowę).
Warto pomyśleć nad swoim autem, inwestycja około 500zł (koguty itd) zwróci się, a i głowa spokojna
@estenten Niby tak, jednak partnera auto można potraktować jak sprawdzenie czy jest sens inwestowania cokolwiek. Policzy sobie na godziny, do tego ogólnie zobaczy z czyms to się je. A potem kupić grata na dojechanie.