Wpis z mikrobloga

@damian44__: We #wroclaw nie jest tak zle. Minus tylko te okrutnie mroźne poranki. W dzień 20 stopni i słońce, wiec spoko. Ja tylko mam nadzieje, ze jakiś syf niż znad atlantyku bądź północy nie zacznie nam zalegać nad krajem, bo wtedy czeka nas radosne 10°C i wiatr z deszczem, a wtedy to chyba #!$%@?
@2aVV: Piąty kwiecień pod rząd z ujemną anomalią temperaturą przypominam dla zimiarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dopóki nie będzie minimum 10°C średniej krajowej to dopóty do dupy będzie.
Piąty kwiecień pod rząd z ujemną anomalią


@SayNoToPrzegryw: Trzeci jeśli już.

Dziwne, że w grudniu, styczniu i lutym tak się nie przejmujesz anomalią. Wracaj pod stół hipokryto.
@2aVV: Piąty. Od 2019r każdy był poniżej normy. Grudzień-luty to są miesiące do przetrwania, oraz tylko do tego, aby minęły i do odliczania do wiosny, - ich anomalie są nieistotne. Anomalie ujemne wiosenne to katastrofa klimatyczna i najgorsze, co się przyrodzie może przytrafić.
wiosny, - ich anomalie są nieistotne


@SayNoToPrzegryw: Tak, nawet miesiąc poniżej normy w okresie kwiecień-wrzesień jest odczuwany jako ciepły, więc ich anomalie ujemne nie mają większego znaczenia. Co nie znaczy, że można je ignorować.

Dodatnie anomalie to katastrofa klimatyczna i najgorsze, co się przyrodzie może przytrafić


@SayNoToPrzegryw: Prawda.

Piąty. Od 2019r każdy był poniżej normy.


@SayNoToPrzegryw: Trzeci. W 2020 roku był tak samo ciepły jak w tym roku był
@2aVV:

Dodatnie anomalie to katastrofa klimatyczna i najgorsze, co się przyrodzie może przytrafić


No, no… manipulacja rodem z TVP. Chyba już wiem, gdzie ma Pan posadkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeci. W 2020 roku był tak samo ciepły jak w tym roku był zimny. Czyli oba były w okolicy normy i nie były niczym niezwykłym.


Piąty. Każdy zimny okres kwiecień-październik to najgorsze, co się nam przydarzyć może.
@SayNoToPrzegryw: Jeżeli usuwanie niewygodnych komentarzy to "pojechanie" to już wiem gdzie ma Pan posadkę.

Piąty


@SayNoToPrzegryw: Trzeci. I dziękuje, że udowadniasz nam znaną od dawna prawdę. Prawdę o tym, że żadna statystyka nie zakrzyczy chłopskiego rozumu.

Drugi raz mapy z anomalią kwietnia 2020 nie będę wrzucał.

Każdy zimny okres kwiecień-październik to najgorsze


@SayNoToPrzegryw: Fakt. Dobrze, że na naszego życia nie było takie okresu. I nie będzie.

Pozdrawiam.

@ReggieNoble
@2aVV:

Fakt. Dobrze, że na naszego życia nie było takie okresu. I nie będzie.


No tak. Zapomniałem, ze dla Ciebie średnia majowa to 6-8 stopni miesięcznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec 10 stopni w maju to ciepło idealnie XD

Proszę o statystykę, gdzie jest pokazane, ze to trzeci ^^
Proszę o statystykę, gdzie jest pokazane, ze to trzeci


@SayNoToPrzegryw: Nawet się dobrze złożyło. Dzisiaj matura z matematyki.

Jeżeli w 2020 roku kwiecień był powyżej normy (+0,61K) to w tym czasie mieliśmy:
- pierwszy kwiecień poniżej normy w 2021 roku
- drugi kwiecień poniżej normy w 2022 roku
- trzeci kwiecień poniżej normy w 2023 roku

1+1+1=3

Napisz nam kiedy mieliśmy zimny okres kwiecień-październik (może znajdziemy kilka przykładów lekko poniżej normy,