Wpis z mikrobloga

@Lodyzlidla: RAM i dysk ale wymiana obu przyspieszy kompa o... 1-2%? Nie warto. Mówimy o 6. generacji Intela (aktualnie mamy 13.), pamięciach DDR3 (aktualnie DDR5) i zabytkowej grafice z 2GB VRAM (gdzie krytyczne minimum dzisiaj to 4GB). Ten lapek już po prostu swoje przepracował i pora na emeryturę.
@Lodyzlidla ogólnie palmrest wygląda jakby to Dell był jakiś. Szału nie ma, nie był to najlepszy wybór ale coś tam można zdziałać.
osobiście wrzuciłbym tam 16gb ramu ale musisz sprawdzić ile i jaki tam masz. W opisie ogłoszenia jest że to DDR3 a na naklejce na laptopie jest że DDR4. przeważnie producent wie lepiej ale różnie bywa bo 6 generacja Intela była spotykana z ramami 3 i 4. tylko to nie jest
ta to podeślij coś lepszego w podobnym przedziale cenowym


@Lodyzlidla: ziom, ale to nie mój problem że chcesz laptopa na którego nie możesz sobie pozwolić finansowo. To jakbym ja narzekał że chcę, nie wiem, samochód i kupił za 1000 zeta jakiegoś 20-letniego trupa. I chwalił jaki to on w moim budżecie i jaki fajny bo jeździ. Nie, to wciąż antyczny złom za 1k.

mam tutaj grafikę na której mogę pograć bez