Wpis z mikrobloga

#auto #samochody #samochod #autodlakobiety #rozowepaski #kobieta #zmiana
Hejka :) od jakiegoś czasu coraz intensywniej myśle o zmianie auta. Kompletnie nie mam jednak pomysłu na jakie. Byłoby to moje drugie autko, obecnie mam clio 3 2006 rok. Prawko mam od 3 lat. Polecacie jakieś fajne miejskie autko dla kobiety. Zależy mi aby nie było dosyć małe, nie paliło dużo i było 5 drzwiowe. Fajnie jakby było ładne również w srodku. Mój budżet to 15 tys. Z góry dzięki za pomoc
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@majk_emigrant: samo auto było super wyborem, ale już od dłuższego czasu ciagle coś się psuje. Mimo, ze o niego dbam i jeżdżę do mechanika to mam wrażenie, że niedługo więcej wydam na naprawy niż to suto faktycznie jest warte
  • Odpowiedz
niedługo więcej wydam na naprawy niż to suto faktycznie jest warte


@Britney16: Przecież to normalne przy starych autach. Jak ktoś ma auto warte 2000 zł to ma nie kupować opon, bo kosztują połowę wartości samochodu?
Za 15 k to szału nie będzie. Też pewnie będzie trzeba włożyć jakąś kasę w naprawy, jeśli chce się mieć wszystko sprawne na tip top. Może Megane 3?
  • Odpowiedz
@Britney16: W tym budżecie to niestety nie będzie żadnego przeskoku generacyjnego i to raczej nie ma sensu, jeśli stare jeździ. Jak 5 drzwiowe to nie może być segment A i za 15k to nadal będzie ponad 10-letnie auto z mankamentami po poprzednim właścicielu. Nie będzie automatycznej skrzynii, asystentów i ładnego wyświetlacza.
  • Odpowiedz
@Britney16 daj komuś do zweryfikowania czy nie przepłacasz za te naprawy, spróbuj odłożyć zakup kolejnego w czasie i dozbierać kasy bo auta podrożały i żebyś coś lepszego miała to z 20-25k trzeba, do tego dobrze mieć z 5k zapasu na pierwszy serwis i ewentualne naprawy.
  • Odpowiedz