Wpis z mikrobloga

Ale scam z tym Vuse Go. Wczoraj za 35 zł kupiłem go sobie w żabie, bo nie chciałem na juwenalia brać swojego i zalewać itp. Otworzyłem go około 20. Jako że padało to pierwsze godziny spędziłem w mieszkaniu u dziewczyny i dużo sobie nie pojarałem, potem na godzinę poszliśmy na koncert to kilka buszków ściągnąłem. Do 1 byliśmy na dworze to co chwilę kilka buchów ściągałem, ale finalnie wróciłem do siebie, zagrałem 2 mecze w fifę i poszedłem spać. Rano wstaję koło 10-11, dosłownie wziąłem 2 buszki i zaczyna mi dioda migać, a ja nie mogę się zaciągnąć. W internecie poczytałem że powinien starczyć na 500 buszków i około 1-1,5 dnia działania, a ja nie wiem czy wziąłem ich ze 150, a starczył na kilkanaście godzin. Gdybym wczoraj nie siedział 3/4 wieczora w domu tylko był na koncertach i ciągle jarał bym się nie dziwił, a tutaj prawie nie było palone. Nie polecam tego gówna, chyba nieprędko odejdę od swojej elektrody.

PS. Próbowałem się dodzwonić do Vuse i jakoś wyjaśnić z czego może to wynikać, ale ani telefonu nie ma ani żadnego formularza pod Vuse Go.

#vuse #vape #epapierosy
  • 6
  • Odpowiedz
@michalxd21: ja gdy paliłem i to paliłem sporo to robiłem ok 300-350 chmur/dziennie więc jeśli deklaracja producenta jest na ~500 chmur to z palcem w dupie kolegi powinno Ci na mięciutko styknac na dwa dni średnio intensywnego używania...
  • Odpowiedz