Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
hej nintendowskie świry. moja córa prosi mnie o jakieś karty pokemon. Są Ale jest ich na allegro tak dużo różnych że nie wiem co wybrać. Są jakieś teraz jakieś takie fajne zestawy że za jakiś czas będzie można odsprzedać chociaż by nie stracic za dużo?
Wiem że pewnie pobawi sie tym chwilę A potem będzie leżało w szufladzie.
  • 4
  • Odpowiedz
@nokash: Najlepiej to zacząć od starterów czyli te pudełka: https://www.rebel.pl/karcianki/6371-pok%C3%A9mon-paldea-evolved

W smyku ostatnio promocje widziałem to możesz tam obczaić. Pamiętaj, że gra jest tylko po angielsku, więć bez znajomości może być problem. Możesz to odsprzedać na olx lub jakiś poke grupkach ale dostaniesz raptem część zwrotu. Kasa jest zależna od kart jakie losowo dostaniesz z pakietów, więc czysty hazard ale pewnie ktoś tam zawsze kupi
  • Odpowiedz
Są jakieś teraz jakieś takie fajne zestawy że za jakiś czas będzie można odsprzedać chociaż by nie stracic za dużo?


@nokash: Pytanie czy dziecko chce grać czy tylko pozbierać. Bo jeśli to drugie to może poszukaj tak zwanego bulku. Na pewno wyjdzie taniej niż nowe ze sklepu. Bo żeby na zestawie nie stracić to trzeba wiedzieć co kupić, a potem sprzedać bez otwierania go po drodze raczej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@nokash: Jeżeli mają być w celu późniejszej ewentualnej gry bądź wymian to na pewno odradzałbym Allegro, masa podróbek, może z 5 sprzedawców sprzedaje legitne karty, ale oni mają też swoje sklepy internetowe gdzie często jest taniej. Jeżeli tylko do popatrzenia "jaki fajny pokemonik" to można się pokusić o deal allegrowy "360 KART HOLO LEGENDARNE" za 20 zł, w przeciwnym wypadku jakiś może boxik ze starszego dodatku, niektóre do wyrwania w okolicach
  • Odpowiedz