Wpis z mikrobloga

Na discordzie wrócił temat mieszkania przekazanego przez Panią Bojarską misiowi - Zbycho wypominał mu to kilka razy, a sam misio chyba się kiedyś o te mieszkanie sądził z jej córką - wie ktoś jaki był wynik tych rozpraw o ile się już skończyły? kapłan jak to prawdziwy diabeł boi się jawności i nawet nie piśnie o tym, mimo że o innych pierdołach język ma bardzo rozwiązły.
Pytam bo sprawa może wrócić w kwestii PROJEKTU DOMU BOGOMYŚLNEGO - bo misio chce zachęcić pozostałe warzywa aby "zrobiły porządek ze swoimi mieszkaniami" i zamieszkały na stałe w kiblokaplicy. Zakładam więc że albo chce żeby sprzedały mieszkania i płaciły łysemu czynsz, albo przekazały je kapłanowi podobnie jak świętej pamięci Pani Bojarska.
Co o tym myślicie?

#wroniecka9
  • 12
@lukasmaster111: ja też nie, bo w uniwersum jestem od jakiegoś roku - a sprawa mieszkania jest starsza. Ale wydaje mi się że misio już od jakiegoś czasu naciska warzywnik na sprzedaż majątków, lub przekazanie ich kapłanowi.
@blogger: Słyszałem o tym pare razy, ale ze względu że takie rzeczy są bardzo chwytliwe, to nie uwierze zanim nie zobacze. Net przyjmie wszystko, a ja chce wiedzieć jakie jest źródło tej pogłoski. To że Salezjanie albo Zbyszek tak za nim wołali, jeszcze samo w sobie nie znaczy, że to było na serio.
@blogger: głośna sprawa nigdy nie poruszona przez kapłana łysy odpowiadał tylko na to: "bujna wyobraźnia" ale widać że było to kłopotliwe bo kapłan wtedy zazwyczaj uciekał wtedy do celi, na tagu podejrzewaliśmy, że Misiek ją wynajmuje na jakiegoś słupa,
co ciekawe jak zerkniemy do CEIDG i wpiszemy "Michał Woźnicki" to mamy takiego przedsiębiorcę zarejestrowanego na ulicy Pamiątkowej 2 w Poznaniu. Na google street wygląda to na zwykły blok. W PKD mamy
@Savage2999: też to właśnie zauważyłem - zobacz, nawet na filmie ze zbychem to widać - na samym początku zresztą. Misio nigdy nie zaprzeczył temu, tylko zawsze uciekał od odpowiedzi - widać sumienie dawało o sobie znać xDD
@Savage2999 Ale jaka w tym ma być logika? Że ma firme zajmującą sie wynajmowaniem jednego mieszkania?? Czy że ma w tym mieszkaniu inną działalność? Jeżeli tak, to jaką skoro wyraznie widać, że całe dnie spędzają na modłach. Łysy mieszka przez niego kątem we własnym domu - ani żona ani dzieci nie chcą wracać do tego bajzlu bo ludzi jak mrówków, a Wożnicki ma mieć drugie mieszkanie w którym jest zarejestrowana firma? Ludzie..
@SmutnyStefan: firmę, którą wrzuciłem dałem jako bardziej ciekawostkę, działalność mogłaby pomóc w rozliczaniu kasy z YT czy wpłat czcigodnych jak u majora suchodolskiego ale to sprawa drugorzędna. Najciekawsza jest sprawa przepisanego mieszkania.
@blogger: Fascynujące nawet jeśli prawdopodobieństwo tego stanu rzeczy jest równe naukowo określonemu prawdopodobieństwu istnienia istoty wyższej, tj. 1/7. To by oznaczało że ma plan bycia rentierem z najmów, przy czym bezbożni wierni, za sprawą Szatana, nie chcą odpisywać mieszkań, ale - o zgrozo! - przekazują swojemu bezbożnemu potomstwu z tatuażami i różowymi włosami.
@knowakazerty: Pamiętajmy że zarówno misio jak i łysy nie pracują zarobkowo - a utrzymanie dwóch pasożytów jednak nieco kosztuje, pytaj skąd mają na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także bycie rentierem - czyli de facto branie pieniędzy za nic, jest w jak największym interesie obu xD
Ciekawa sprawa jest też z samym domem bogomyślnym - co jeśli warzywo faktycznie sprzeda mieszkanie i przeniesie się do kiblokaplicy,