Wpis z mikrobloga

@FanSzczesliwegoZycia: a co się dzieje jak Cię położy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla jednego to delikatna, prawie niewyczuwalna zmiana percepcji, dla innego głęboki chillout i zwolnienie czasu, dla innego utrata równowagi, brak możliwości wstania z miejsca i ostatecznie sen, a dla jeszcze innego psychoza i schizofrenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n_____S: Generalnie na jaranie miałem swego czasu bardzo dużą tolerkę i potem po kilku mies przerwy wypiłem 30 ml gelato na test. Miałem delikatna zmianę percepcji i przypływ motywacji który przełożył się na poglebiony odbiór muzyki, frywolny samotny taniec i na końcu poszedłem sobie pobiegać. Było na prawdę spoko ale myślę, że spokojnie 50 ml mógłbym wypić. Swoją drogą np z Amnesią nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń bo niby mocne uderzenie
@FanSzczesliwegoZycia: co za różnica ile razy w życiu odurzyła się THC? Dawka zależy od osoby (masy ciała?). Standard to 20 ml (przynajmniej na wykopie i wg mnie też). 30 ml to już za dużo, możesz zacząć odczuwać jakieś lęki, czas zwalnia zbyt mocno.