Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #bekazlewactwa #konfederacja #urojeniaprawakoidalne #partiamem

Pamiętajcie ona nie jest:

Ile razy wam trzeba powtarzać, że nie mam nic wspólnego z konfederacją, oprócz tego że ich popieram i na nich głosuje?


i jest

*propolskiej


Pamiętajcie, oni tylko chcą niskich podatków i nie będzie koalicji z pisiorami, SERIO

ona to wszystko robi z miłości do partii i bezinteresownie!!!111oneone!!

SERIO!!!

XD

Teraz jestem w 100% pewny, że uważają swoich wyborców za nieogarniętych
I to nie jest #humorobrazkowy #polityka
EmDeCe - #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #konfederacja #urojeniaprawakoidalne #part...

źródło: politruk

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@EmDeCe: dzień w dzień od dwóch lat wrzuca znaleziska o określonej porze, planując jak to zrobić by weszło na główną z płomieniem ale ofc nie ma nic wspólnego z partią. Nie wspominając już że jego znaleziska podejrzanie dziwnie są zbieżne czasowo z wpisami polityków konfedercacji w social mediach jak niektóre wykopki zauważyły XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @EmDeCe: obserwowanie profili politykow i ogarnianie listy wolania w tych samych godzinach po pracy to faktycznie zagadnienia wyzszej fizyki i matematyki nie do ogarniecia dla zwyklego smiertelnika. Partyjniaczka jak ta lala.

Nie to co antykonfederaci wrzucajacy ciagle takie same wpisy o okreslonych godzinach tylko po to zeby atakowac konfederacje ani slowa nie piszac o PO czy PiSie. Oni napewno nie maja niczego wspolnego z farmami trolli. Nic
  • Odpowiedz
antykonfederaci


@Bloodhorn: antykonfederaci, pewnie lobbują za tą partią "antykonfederacja" XD

@Kryspin013: @EmDeCe: obserwowanie profili politykow i ogarnianie listy wolania w tych samych godzinach po pracy to faktycznie zagadnienia wyzszej fizyki i matematyki nie do ogarniecia dla zwyklego
  • Odpowiedz
Nie wspominając już że jego znaleziska podejrzanie dziwnie są zbieżne czasowo z wpisami polityków konfedercacji w social mediach jak niektóre wykopki zauważyły XD


@Kryspin013: Konkretnie to ja zauważyłem. :)
  • Odpowiedz