Wpis z mikrobloga

#motocykle Mircy, jaki polecacie uchwyt na telefon, z amortyzacją, ale żeby można było zamocować w nim różne telefony? Te najbardziej polecane, quad lock i sp connect wymagają do każdego telefonu oddzielnego etui, tak? Jest coś bardziej uniwersalnego?
  • 9
@szad7: Ja mam RAM MOUNT - jest uniwersalny i idealnie trzyma. Po prostu rozszerza się go w formie X.
Jedyne co to te gumki trzymające - są dwa rozmiary bodajże, na długie telefony i krótkie. Ale z doświadczenia - rozerwałem jedną z gumek jakiś czas temu i jeździłem bez niej dwa-trzy tygodnie i nawet przy hardkorowych terenach uścisk jest na tyle mocny, że i bez niej da radę.
(na allegro można
tomcionek15 - @szad7: Ja mam RAM MOUNT - jest uniwersalny i idealnie trzyma. Po prost...

źródło: test

Pobierz
@szad7 ja mam Quad Lock. Bardzo polecam, choć najtaniej nie wychodzi. Ma doskonale tłumienie i dlatego go wybrałem. Mam iPhone i ludzie pisali, ze wibracje z moto mogą uszkodzić stabilizację wiec najlepiej dołożyć do poprzedniego uchwytu
  • 0
@windwalker03: no ale do QL wpinam telefon opakowany w etui, pasujące do konkretnego telefonu, zgadza się? Jeśli chciałbym używać naprzemiennie mniejszego i większego telefonu, muszę kupić 2 etui?