Wpis z mikrobloga

Jak widać, niektórzy bardzo chcieliby żeby uczciwi ludzie trafiali do więzień. Tak bardzo tego chcą że z chęcią sami łamią prawo. W tym przypadku mamy dwie opcje:

- Albo użytkownik ma jakieś informacje na temat przekrętów w firmie lidera konfederacji - po nazwie wnioskujemy że chodzi o Mentzena. Nie zgłasza informacji o popełnieniu przestępstwa do odpowiednich organów - co oznacza że sam popełnia przestępstwo.
- Albo użytkownik zwyczajnie pomawia tę firmę - co jest karane z artykułu 212 kodeksu karnego.

Może w końcu należałoby zrobić porządek z pomówieniami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
t.....1 - Jak widać, niektórzy bardzo chcieliby żeby uczciwi ludzie trafiali do więzi...

źródło: urojenia

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@77023: bardziej chodzi o to, że chłop ma informację o wyłudzeniach w których budżet państwa traci miliardy złotych, a nic z tym nie robi. Przynajmniej tak twierdzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@77023: A to tak, jakby się okazało że to nie prawda to co mówi, to wtedy Mentzen musiałby wytaczać sprawę.
Chociaż ciekawie by było jakby podjął taką decyzję i zaczął wytaczać po kolei procesy za pomówienia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@tomo1111: już widzę jak wchodzi do mnie prokuratura xD możecie zgłaszać. Po prostu znudziło mi się tu już pisanie i przepychanki z menletami z Aspergerem. A to co napisałem jak mówiłem wcześniej widziałem gdzieś w internecie ale nie pamiętam już na jakiej stronie chyba hosting im wygasł xD co oczywiście jest nawiązaniem do 100 ustaw memcele, które też zniknęły.
A co do przyszłego skandalu na przełomie sierpnia i września to sądzę
  • Odpowiedz